Następna praca

Starszy inżynier .NET w Proxet

2 września

28 wyświetleń

Proxet

Proxet

0 recenzji
Brak doświadczenia

2 września 2024 r Starszy inżynier .NET Вроцлав (Польща), віддалено Starszy inżynier .NET < p> Stos technologii projektu: Frontend: React JS, React Native, Redux, Webpack; Zaplecze: .NET 8, ASP.NET, MS SQL, Web API, EF Core, Azure. O ROLI Poszukujemy doświadczonego starszego inżyniera .NET, który pomoże nam w opracowywaniu nowych funkcji i wprowadzaniu ulepszeń do mobilnych aplikacji związanych z opieką zdrowotną. Szukasz nowych wyzwań mających konkretny cel? A co ze współpracą z

2 września 2024 r

Starszy inżynier .NET

Вроцлав (Польща), віддалено

< p> Stos technologii projektu:
Frontend: React JS, React Native, Redux, Webpack;
Zaplecze: .NET 8, ASP.NET, MS SQL, Web API, EF Core, Azure.

O ROLI

Poszukujemy doświadczonego starszego inżyniera .NET, który pomoże nam w opracowywaniu nowych funkcji i wprowadzaniu ulepszeń do mobilnych aplikacji związanych z opieką zdrowotną.

Szukasz nowych wyzwań mających konkretny cel? A co ze współpracą z placówką opieki zdrowotnej?

Poszukujemy starszego inżyniera .NET, który wniesie swoją wiedzę do naszego projektu i pomoże nam w opracowaniu kompleksowego portalu badawczego dotyczącego opieki zdrowotnej. Jako inżynier .NET będziesz miał okazję pracować nad wersją .NET Core i pomóc udoskonalić istniejący portal internetowy, opracowując nowe funkcje i wprowadzając ulepszenia, korzystając z najlepszych praktyk tworzenia oprogramowania.

O projekcie

Nasz Klient pomaga firmom każdej wielkości zarządzać danymi dotyczącymi pracowników i świadczeń – a ostatecznym celem jest zapewnienie bezbłędnej obsługi kadr i świadczeń .

Ich autorski system VerifiaBill gwarantuje, że firmy już nigdy więcej nie zapłacą nieprawidłowej faktury. VerifiaBill dokładnie identyfikuje każdy błąd w rozliczeniach na każdej fakturze – niezależnie od tego, czy masz 5 czy 5000 pracowników.

Nasz Klient pozwala działom HR poświęcić więcej czasu na skupienie się na swoich ludziach, a mniej na żmudnych i powtarzalnych procesach. Więcej informacji o rozwiązaniach do konsolidacji faktur i audytu znajdziesz na ich stronie internetowej.

Zespół: 20 inżynierów back-endu, 4 inżynierów front-endu, 4 administratorów baz danych, 2 DevOps 1 projektant UX, 8 QA/BA i 13:00.

Lokalizacja

Odległa Polska

Umiejętności i doświadczenie

  • ponad 5 lat komercyjnego doświadczenia ze stosem .NET;
  • Dobra znajomość języka SQL (zrozumienie, jak działają zapytania SQL w celu sugerowania spójnych rozwiązań inżynierskich);
  • Doświadczenie z Web API;
  • Angielski na poziomie średniozaawansowanym lub wyższym.

Miło jest mieć:

  • podstawowe umiejętności DevOps;
  • Doświadczenie w tworzeniu i utrzymaniu rurociągów CI/CD;
  • Doświadczenie platformy Azure;

Obowiązki:

  • Uczestnictwo w projektowaniu, rozwoju i procesie integracji wysoce inteligentnego projektu dotyczącego opieki zdrowotnej;
  • Dalsze wdrażanie produktów w środowisku klienta;
  • Codzienna komunikacja z interesariuszami i zespołem technicznym po stronie klienta;
  • Podaj sugestie dotyczące ulepszania architektury, praktyk kodowania, zestawu narzędzi do tworzenia/weryfikacji i rozwiązywania problemów klientów.

Co oferujemy

Praca:

  • Elastyczne godziny pracy;
  • Bezpośrednia komunikacja z poziomami C;
  • Współpracujące, przyjazne środowisko zespołowe
  • Praca hybrydowa;
  • Dostarczenie sprzętu firmowego;

Życie:

  • Urlopy macierzyńskie i ojcowskie;
  • Wydarzenia Klubu Kultury Proxet;
  • Imprezy towarzyskie firmowe;
  • Coroczne imprezy firmowe;

Zdrowie:

  • Cobogate ubezpieczenie medyczne i świadczenia sportowe;
  • Program zdrowia psychicznego z prywatnymi konsultacjami;
  • Webinar na żywo z terapeutami;
  • Płatne zwolnienia lekarskie;

Edukacja:

  • Dodatki na kształcenie zawodowe;
  • Kursy języka angielskiego z native speakerami;
  • Wewnętrzne sesje wymiany wiedzy.