Starszy specjalista ds. ochrony pracy i bezpieczeństwa środowiska w Ukrtelekom, AT

2 września

21 wyświetlenie

Ukrtelekom, AT

0 recenzji
Brak doświadczenia
Winnyca

JSC „Ukrtelecom” jest operatorem narodowym i jednym z obiektów infrastruktury krytycznej, dlatego nasza działalność ma strategiczne znaczenie dla funkcjonowania całego kraju. Robimy wszystko, aby zapewnić wysokiej jakości komunikację użytkowników lokalnych, władz państwowych i sfery społecznej oraz zapewnić wsparcie Siłom Zbrojnym Federacji Rosyjskiej i TrO. Dołącz do naszej niezwyciężonej drużyny i wspólnie będziemy działać dla dobra kraju! Czekamy na Twoje CV na stanowisku Starszy Specjalista

JSC „Ukrtelecom” jest operatorem narodowym i jednym z obiektów infrastruktury krytycznej, dlatego nasza działalność ma strategiczne znaczenie dla funkcjonowania całego kraju. Robimy wszystko, aby zapewnić wysokiej jakości komunikację użytkowników lokalnych, władz państwowych i sfery społecznej oraz zapewnić wsparcie Siłom Zbrojnym Federacji Rosyjskiej i TrO.

Dołącz do naszej niezwyciężonej drużyny i wspólnie będziemy działać dla dobra kraju! Czekamy na Twoje CV na stanowisku Starszy Specjalista ds. Bezpieczeństwa i Higieny Pracy.

Główne zadania pracy:

    < li> Monitorowanie przestrzegania przez pracowników wymagań przepisów ochrony pracy i bezpieczeństwa środowiska w zakładach pracy;
  • Organizacja badań lekarskich pracowników wykonujących pracę/obsługujących sprzęt wysokiego ryzyka;
  • Przeprowadzanie odprawy wprowadzające, szkolenia z zakresu ochrony pracy;
  • Zapewnienie pracownikom kombinezonów, obuwia specjalnego i środków ochrony indywidualnej
  • Udział w organizacji i certyfikacji stanowisk pracy zgodnie z warunkami pracy;
  • Udział w badaniu wypadków przy pracy
  • Opracowywanie i wdrażanie regulaminów, norm, zarządzeń, zarządzeń, programów bezpieczeństwa pracy i ochrony środowiska oraz instrukcji bezpieczeństwa pracy według rodzajów; zawodów i robót;
  • Nadzór nad utrzymaniem miejsc tymczasowego składowania odpadów, przestrzeganiem warunków przechowywania i przekazywania do unieszkodliwiania;
  • Kontrola emisji zanieczyszczeń do powietrza atmosferycznego i jakość wody ze studni artezyjskich.

Jesteś naszym kandydatem, jeśli posiadasz:

  • Wykształcenie wyższe;
  • Doświadczenie zawodowe w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy i środowiska - od 1 roku;
  • Znajomość przepisów prawnych dotyczących bezpieczeństwa i higieny pracy i środowiska;
  • Umiejętność pracy z dużą ilością informacji i szybko reagować na zmiany w prawie;
  • Rozwinięte umiejętności komunikacyjne, samodzielność, proaktywność, odpowiedzialność, nastawienie na osiąganie wyników;
  • Doświadczony poziom użytkownika Excel, Word, Outlook;
  • Zamawiany pakiet dokumentów (w szczególności świadectwo uznania lub legitymacja wojskowa).

Oferujemy:

  • Oficjalne zatrudnienie od pierwszego dnia roboczego;
  • Stabilna i terminowa wypłata wynagrodzeń dwa razy w miesiącu zgodnie z normami Kodeksu Pracy Ukrainy;
  • Płatne wakacje (24 +7) i szpital;
  • Hybrydowy format pracy;
  • Zespół podobnie myślących ludzi, którzy mogą zapewnić pomoc i wsparcie;
  • < li>Środowisko do szkoleń i rozwoju zawodowego nawet w czasie wojny.

Winnyca