Następna praca

Starszy Programista .NET (zdalnie) w Rational Soft

4 сентября

22 wyświetlenia

Rational Soft

0 recenzji
Brak doświadczenia
Kijów

O projekcie:Modernizacja starszych aplikacji .NET do .NET 8 i migracja ich do Google Cloud (GCP GKE).Zdalne stanowisko.Kluczowe obowiązki:- Modernizacja i aktualizacja starszych aplikacji .NET do .NET 8. - Przeprowadź migrację istniejących aplikacji i usług do Google Cloud Platform (GCP GKE).- Wykorzystaj w szerokim zakresie usługę GitHub Co-Pilot, aby usprawnić procesy programistyczne.- Współpracuj z zespołami interdyscyplinarnymi, aby zapewnić bezproblemową realizację projektu.Wymagane umiejęt

O projekcie:

Modernizacja starszych aplikacji .NET do .NET 8 i migracja ich do Google Cloud (GCP GKE).

Zdalne stanowisko.

Kluczowe obowiązki:

- Modernizacja i aktualizacja starszych aplikacji .NET do .NET 8.

- Przeprowadź migrację istniejących aplikacji i usług do Google Cloud Platform (GCP GKE).

- Wykorzystaj w szerokim zakresie usługę GitHub Co-Pilot, aby usprawnić procesy programistyczne.

- Współpracuj z zespołami interdyscyplinarnymi, aby zapewnić bezproblemową realizację projektu.

Wymagane umiejętności:

- 5+ lata praktycznego doświadczenia komercyjnego z .NET (C#).

- Duże doświadczenie z .NET Framework 4.8 (Razor MVC), .NET 6 i .NET 8.

- Doświadczenie w kontenerach Docker.

- Solidne doświadczenie z relacyjnymi bazami danych, w szczególności MSSQL i PostgreSQL.

- Angielski B1 lub wyższy; A2 z dużym zaangażowaniem w naukę w wolnym czasie.

Kijów