Starszy Rekruter Techniczny (MilTech) w SKAETON, TOV, Aviaciyna Virobnicha Kompaniya

4 września

25 wyświetleń

SKAETON, TOV, Aviaciyna Virobnicha Kompaniya

0 recenzji
Brak doświadczenia
Kijów

Skyeton to międzynarodowa firma lotnicza specjalizująca się w rozwoju i produkcji systemów bezzałogowych statków powietrznych.Poszukujemy doświadczonego rekruter techniczny< /strong>, aby wzmocnić nasz zespół do długoterminowej współpracy. Format pracy jest hybrydowy: 3 dni w tygodniu w biurze, 2 dni zdalnie.Dlaczego będziesz zainteresowany pracą w Skyeton?< p>W Skyeton będziesz odpowiedzialny za wyszukiwanie talentów dla firmy rozwijającej zaawansowane technologie prezentowane na międzynar

Skyeton to międzynarodowa firma lotnicza specjalizująca się w rozwoju i produkcji systemów bezzałogowych statków powietrznych.

Poszukujemy doświadczonego rekruter techniczny< /strong>, aby wzmocnić nasz zespół do długoterminowej współpracy. Format pracy jest hybrydowy: 3 dni w tygodniu w biurze, 2 dni zdalnie.

Dlaczego będziesz zainteresowany pracą w Skyeton?< p>W Skyeton będziesz odpowiedzialny za wyszukiwanie talentów dla firmy rozwijającej zaawansowane technologie prezentowane na międzynarodowej wystawie Eurosatory 2024. Pomożesz zbudować zespół, który opracowuje innowacje dla naszych dronów, takie jak Raybird-3, wykonujące zadania krytyczne, w tym rozpoznanie, monitorowanie oraz działania poszukiwawczo-ratownicze.

Główne zadania, które Cię czekają:

  • Pełny cykl rekrutacja na stanowiska techniczne od poziomu średniego i wyższego
  • Współpraca z menadżerami ds. rekrutacji w zakresie otwierania wakatów i ustalania idealnego portretu kandydata.
  • Wykorzystując wszystkie możliwe kanały wyszukiwania, zapewniamy. dostęp do niezbędnych zasobów.
  • Śledzenie najnowszych trendów w rekrutacji, znajdowanie rozwiązań pozwalających na skrócenie okresu zatrudnienia.
  • Rozbudowa sieci i tworzenie rezerwy kadrowej, poszukiwania bezpośrednie.
  • Nasze oczekiwania:

  • Profesjonalny networking w MilTech.
  • Doświadczenie w tworzeniu skutecznej strategii poszukiwań, z uwzględnieniem podejść niestandardowych.
  • Doskonałe umiejętności sourcingowe i doświadczenie w pozyskiwaniu pasywnych kandydatów.
  • Wysoki poziom umiejętności komunikacyjnych i umiejętność pracy w środowisku zespołu.

Co oferujemy:

  • Stabilność i pewność: Oficjalne zatrudnienie z płatnymi urlopami i dni chorobowe, rezerwacja od służby wojskowej.
  • Ciekawe wyzwania: Zaangażuj się w innowacyjne rekrutacje dla międzynarodowej firmy rozwijającej zaawansowane technologie dla sfery militarnej i aktywnie rozwijającej się na rynku globalnym.
  • Rozwój zawodowy: Wspieramy Twój rozwój, rekompensując zewnętrzne kursy i konferencje, korporacyjne kursy języka angielskiego oraz możliwości szkoleń wewnętrznych.
  • Rozwój kariery: Możliwość udziału w wewnętrznych konkursach na nowe stanowiska, pracy nad różnymi projektami i poszerzania swoich umiejętności.
  • Dynamiczne środowisko pracy: Imprezy firmowe, budowanie zespołu, zniżki w SportLife, piłka nożna, tenis stołowy i boisko sportowe na terenie biura.
  • Komfortowe warunki pracy: Zapewniamy cały niezbędny sprzęt do pracy, komunikację mobilną (w razie potrzeby), transport firmowy do biura, prywatny parking z ochroną, zniżki na posiłki oraz wiatę biurową z generatorami i Starlink.
  • Uwaga: informacja zwrotna jest przekazywana tylko w przypadku pozytywnej decyzji o kontynuowaniu komunikacji. W przeciwnym razie Twoje dane będąCV są przechowywane w naszej bazie danych i skontaktujemy się z Tobą, gdy pojawi się odpowiednie stanowisko.

    Dołącz do Skyeton i pomóż nam zbudować zespół, który rozwija technologie ratujące życie i poprawiające bezpieczeństwo Wyślij swoje CV!

Kijów