Następna praca

Starszy programista back-endowy w RI Software

Opublikowano ponad 30 dni temu

36 wyświetleń

RI Software

RI Software

0 recenzji
Kijów
Intermediate

Stanowisko: Programista średniego poziomu back-end Firma: RI Software Lokalizacja: Zdalna Opis stanowiska:Poszukujemy utalentowanej i doświadczonej osoby na średnim poziomie Programista back-endowy, który dołączy do naszego zdalnego zespołu. Jako programista oprogramowania back-end średniego szczebla do Twoich obowiązków będzie należeć projektowanie, rozwijanie i utrzymywanie komponentów naszych aplikacji internetowych po stronie serwera. Współpraca z programistami front-end jest kluczowa dla za

Stanowisko: Programista średniego poziomu back-end

Firma: RI Software

Lokalizacja: Zdalna

Opis stanowiska:

Poszukujemy utalentowanej i doświadczonej osoby na średnim poziomie Programista back-endowy, który dołączy do naszego zdalnego zespołu. Jako programista oprogramowania back-end średniego szczebla do Twoich obowiązków będzie należeć projektowanie, rozwijanie i utrzymywanie komponentów naszych aplikacji internetowych po stronie serwera. Współpraca z programistami front-end jest kluczowa dla zapewnienia płynnej integracji i optymalnej wydajności. Twoja rola będzie kluczowa w budowaniu naszego przełomowego systemu i przyczynianiu się do przyszłego sukcesu naszej firmy.

UWAGA: jest to wczesna wersja opcja, szansa na przedsiębiorczość - a nie praca zarobkowa.
Za Twoją pracę z nami dajemy udziały w firmie.

Firma:

RI Software to postępowa i nowoczesna ukraińska firma start-up założona przez zespół podobnie myślących osób, której celem jest poprawa efektywności przedsiębiorstw i wspieranie ich rozwoju w celu poprawy ogólnej gospodarki krajów, w których dostępne są nasze usługi. W rezultacie nasz zespół z sukcesem stworzył RI Business. Oczywiście nie mamy zamiaru na tym poprzestawać; mamy ambitne plany, które z determinacją zamierzamy urzeczywistnić.

Wynagrodzenie:

Rozpoczęliśmy pracę przed pieniędzmi -up z około 20 członkami odległymi na całym świecie, pełnymi pasji członkami, którzy wnoszą wkład w postaci wczesnych opcji na akcje. Wspólna stawka to „uczciwa podstawa udziału rynkowego” dla start-upów pod względem wartości kapitału własnego roli i potencjalnej przyszłej stawki po uruchomieniu. Oznacza to, że wspomniana stawka opiera się na tym, co jest uważane za sprawiedliwe na rynku start-upów. Uwzględnia zarówno oferowany kapitał własny (własność w spółce), jak i potencjalny udział, jaki można zdobyć w przyszłości, szczególnie po uruchomieniu startupu. Zasadniczo jest to sposób na ustalenie rozsądnego pakietu wynagrodzeń dla konkretnej roli w startupie, biorąc pod uwagę zarówno obecne, jak i przyszłe możliwości.

Poszukujemy ktoś, kto:

* ma doświadczenie w ekosystemie start-upów i/lub chce rozszerzyć działalność na bardziej przełomowe branże Saas;

* ma otwarty umysł na wyjątkowe przedsięwzięcie, które budzi ciekawość wszystkich a wiele z nich rozważa dołączenie do startupu na wczesnym etapie, aby zdobyć opcje własności;

* docenia i rozważa inwestowanie swojego czasu w przedsiębiorczość;

* jest stale dostępny przez co najmniej 5 dni w tygodniu z możliwością Harmonogram 4-godzinny (od 6:00 do 10:00 lub od 10:00 do 14:00).

Zadania:

- Projektuj, rozwijaj i utrzymuj solidne i skalowalne aplikacje po stronie serwera, korzystając z odpowiednich języków programowania i frameworków.

- Współpracuj z programistami front-end, aby zintegrować elementy widoczne dla użytkownika z logiką po stronie serwera.

- Wdrażaj interfejsy API i zarządzaj nimi, aby ułatwić płynną komunikację danych między różnymi usługami.

- Optymalizuj wydajność aplikacji, zapewniając szybki czas reakcji i wydajną obsługę danych.

- Utrzymuj bezpieczeństwo i integralność systemu zapleczams poprzez wdrożenie odpowiednich środków bezpieczeństwa i zabezpieczeń przed typowymi lukami w zabezpieczeniach.

- Współpracuj z zespołem w celu analizy wymagań projektu, zaproponowania rozwiązań technicznych i zapewnienia dokładnych szacunków rozwoju.

- Przeprowadź kompleksowe testy i debugowanie w celu identyfikowania i rozwiązywania problemów, zapewniając dostarczanie produktów wysokiej jakości.

- Bądź na bieżąco z trendami branżowymi i najlepszymi praktykami, stale podnosząc swoje umiejętności i wiedzę w zakresie rozwoju zaplecza.

Kwalifikacje:

– Udokumentowane doświadczenie jako programista oprogramowania back-end średniego szczebla, ze szczególnym naciskiem na rozwój po stronie serwera.

- Biegłość w językach programowania, takich jak Python i SQL, wraz z doświadczeniem w Flask.

- Znajomość projektowania, zarządzania i optymalizacji baz danych.

- Znajomość tworzenia i integracji API RESTful .

- Zrozumienie najlepszych praktyk w zakresie bezpieczeństwa i doświadczenie we wdrażaniu środków bezpieczeństwa w aplikacjach zaplecza.

- Doświadczenie w pracy z platformami chmurowymi (np. AWS, Azure) to plus.

- Silne umiejętności rozwiązywania problemów oraz umiejętność pracy zarówno samodzielnej, jak i zespołowej w zdalnym środowisku zespołowym.

- Doskonałe umiejętności komunikacyjne, ze zdolnością do skutecznego przekazywania złożonych informacji technicznych koncepcje.

Przetłumaczone przez Google

Kijów