Następna praca

Starszy programista BI w Volia Software

Opublikowano ponad 30 dni temu

47 wyświetleń

Volia Software

0 recenzji
Kijów
Intermediate

Amerykańska firma poszukuje programisty BI na poziomie Middle+/Senior, który dołączy do naszego zdalnego zespołu w niepełnym wymiarze godzin. Stanowisko oferuje pracę zdalną z elastycznym harmonogramem i może wymagać około jednej godziny pokrywania się z czasem obowiązującym w USA na planowanie sprintu lub komunikację ad hoc. Kluczowe umiejętności to Power BI, MySQL, SQL i pulpity nawigacyjne. Na tym stanowisku będziesz zaangażowany we wszystkie aspekty analizy danych i rozwoju BI. Początkowo st

Amerykańska firma poszukuje programisty BI na poziomie Middle+/Senior, który dołączy do naszego zdalnego zespołu w niepełnym wymiarze godzin. Stanowisko oferuje pracę zdalną z elastycznym harmonogramem i może wymagać około jednej godziny pokrywania się z czasem obowiązującym w USA na planowanie sprintu lub komunikację ad hoc.

Kluczowe umiejętności to Power BI, MySQL, SQL i pulpity nawigacyjne. Na tym stanowisku będziesz zaangażowany we wszystkie aspekty analizy danych i rozwoju BI.

Początkowo stanowisko będzie wymagało maksymalnie 10 godzin tygodniowo, a następnie zwiększy się do 10 -20 godzin tygodniowo w szczytowych okresach rozwoju.

OBOWIĄZKI:

• Projektowanie i wdrażanie rozwiązań BI, które przekształcają surowe dane w przydatne spostrzeżenia
• Twórz i utrzymuj skalowalne, wydajne modele danych i zbiory danych
• Opracowuj i optymalizuj złożone zapytania SQL i procedury składowane
• Projektuj i utrzymuj potoki ETL, aby zapewnić płynny przepływ danych z różnych źródeł
• Wdrażaj kontrole jakości danych i mechanizmy obsługi błędów w procesach ETL
• Optymalizuj zadania ETL pod kątem wydajności i niezawodności
• Przeprowadzaj analizy predykcyjne w celu prognozowania wyników biznesowych i wspierania planowania strategicznego
• Twórz atrakcyjne, interaktywne pulpity nawigacyjne za pomocą Power BI
• Projektuj intuicyjne wizualizacje danych, które skutecznie przekazują interesariuszom złożone informacje
• Opracuj zautomatyzowane systemy raportowania w celu usprawnienia dostarczania informacji

WYMAGANIA:
• Biegłość w narzędziach SQL (MySQL), Python i BI Power BI, Tableau
• Dobra znajomość koncepcji hurtowni danych, modelowania wymiarowego i procesów ETL
• Doświadczenie z platformami danych opartymi na chmurze (np. AWS, Azure, GCP) to plus
• Doskonałe umiejętności rozwiązywania problemów i dbałość o szczegóły
• Silne umiejętności komunikacyjne z możliwością tłumaczenia złożonych koncepcji technicznych dla interesariuszy nietechnicznych

WYMAGANE UMIEJĘTNOŚCI:
• Ponad 4 lata doświadczenia w rozwoju BI, analizie danych lub na pokrewnych stanowiskach
• Ponad 3 lata doświadczenia w tworzeniu Pythona, ze znajomością manipulacji danymi i analiz statystycznych i biblioteki wizualizacyjne
• Niezbędne jest doświadczenie w procesach ETL, znajomość baz danych i optymalizacji SQL.
• Dobra znajomość języka angielskiego w zakresie komunikacji

WARUNKI PRACY:
• Zespół rozproszony: praca w 100% zdalna.
• Praca w niepełnym wymiarze godzin (około 10-15 godzin tygodniowo).
• Oficjalna umowa B2B: wynagrodzenie płatne miesięcznie na podstawie stawki godzinowej i liczby śledzonych godzin.
• Brak zrzutów ekranu i monitorowania ekranu

PROCES REKRUTACJI:
• Krok 1 – wstępna rozmowa kwalifikacyjna z rekruterem – 20 minut
• Krok 2 – rozmowa wprowadzająca z HR – 20 minut
• Krok 3 – weryfikacja umiejętności technicznych – 30-50 minut
• Krok 4 – rozmowa techniczna z liderem zespołu – 30-50 minut

Przetłumaczone przez Google

Kijów