Inżynier średniego pełnego stosu (węzeł/reagowanie). w Fluvius

Opublikowano ponad 30 dni temu

50 wyświetleń

Fluvius

Fluvius

0 recenzji
Kijów
Intermediate

Wymagane umiejętności: ponad 4 lata doświadczenia z Node.js;ponad 2 lata doświadczenia z React.js;Doskonałe umiejętności techniczne i kodowania z pasją do architektury systemów;Proaktywne, silne umiejętności komunikacyjne i empatia, umiejętność gry w zespole;Doświadczenie z ekosystemem AWS: ECS, CloudFront, CloudFormattion;Doświadczenie w pracy z bazami danych - MySQL/PostgreSQL, MongoDB, Elastic search, Redis itp.;Doświadczenie z architekturą mikrousług i nowoczesnymi frameworkami;Doskonałe umi

Wymagane umiejętności:

  • ponad 4 lata doświadczenia z Node.js;
  • ponad 2 lata doświadczenia z React.js;
  • Doskonałe umiejętności techniczne i kodowania z pasją do architektury systemów;
  • Proaktywne, silne umiejętności komunikacyjne i empatia, umiejętność gry w zespole;
  • Doświadczenie z ekosystemem AWS: ECS, CloudFront, CloudFormattion;
  • Doświadczenie w pracy z bazami danych - MySQL/PostgreSQL, MongoDB, Elastic search, Redis itp.;
  • Doświadczenie z architekturą mikrousług i nowoczesnymi frameworkami;
  • Doskonałe umiejętności samodzielnego zarządzania, umiejętność pracy jako główny programista;
  • Wyższy średniozaawansowany lub wyższy poziom języka angielskiego.

Zadania:

  • Integracja nowych funkcje do aplikacji internetowej.
  • Praca w zewnętrznym zespole nad innym projektem.
  • Udoskonalanie już istniejącej funkcjonalności.
  • Wspieranie i ulepszanie różnych platform internetowych w oparciu o potrzeby klientów prośby.
  • Skutecznie komunikuj się ze wszystkimi zainteresowanymi stronami w odpowiednim czasie.
  • Naprawiaj błędy i raportuj postępy.
  • Utrzymuj pozytywne relacje lider-podwładny w zespole.< /li>
  • Bądź ciekawy i zainteresowany samorozwojem.
  • Bądź proaktywny i energiczny.

Opis projektu :

Jest to stanowisko outsourcingowe odpowiedzialne za rozwój i wsparcie 1-3 aplikacji webowych jednocześnie. Każdy projekt obejmuje różne kamienie milowe i może być okresowo wstrzymywany w celu przeglądu przez klienta, negocjacji i planowania. Będziesz współpracować z dynamicznym zespołem, aby dostarczać wysokiej jakości rozwiązania, zarządzając wieloma projektami w oparciu o priorytety i potrzeby biznesowe. Nasz zespół ceni osoby proaktywne i energiczne, które potrafią skutecznie się komunikować i pozytywnie wpływać na dynamikę zespołu.

Co oferujemy:

  • Zdrowe środowisko pracy
  • Silny i przyjazny zespół programistów
  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Wynagrodzenie za edukację
  • Elastyczny grafik
  • 10 płatnych dni urlopu, 4 płatne dni wolne

Przetłumaczone przez Google

Kijów