Następna praca

Inżynier BI w TemaBit Fozzy Group

Opublikowano ponad 30 dni temu

35 wyświetleń

TemaBit Fozzy Group

0 recenzji
Więcej niż 3 lata
Kijów
Intermediate

Witamy! Nazywamy się TemaBit Fozzy Group – zespołem maniaków technologii, które zmieniają Ukrainę. Jesteśmy częścią IT Fozzy Group – jednej z największych grup handlowo-przemysłowych na Ukrainie. Z rozwiązań naszego zespołu codziennie korzysta 60 000 pracowników, tysiące partnerów i miliony gości „Silpo”, „Fora”, Fozzy, Thrash i innych biznesów online i offline! Aby rodzina Fozzy Group obejmuje handel detaliczny, e-commerce, logistykę, restauracje, bankowość i wiele innych biznesów. Jestem pewie

Witamy!

Nazywamy się TemaBit Fozzy Group – zespołem maniaków technologii, które zmieniają Ukrainę. Jesteśmy częścią IT Fozzy Group – jednej z największych grup handlowo-przemysłowych na Ukrainie. Z rozwiązań naszego zespołu codziennie korzysta 60 000 pracowników, tysiące partnerów i miliony gości „Silpo”, „Fora”, Fozzy, Thrash i innych biznesów online i offline!

Aby rodzina Fozzy Group obejmuje handel detaliczny, e-commerce, logistykę, restauracje, bankowość i wiele innych biznesów. Jestem pewien, że będziesz zaskoczony, jak wielcy jesteśmy. Wszystkie te segmenty tworzą synergię, dzięki czemu specjaliści IT mogą naprawdę rozwijać się całościowo. Oprócz pogłębiania specjalistycznej wiedzy i studiowania nowych technologii, istnieje szansa, aby zanurzyć się w procesach biznesowych i spróbować swoich sił w różnych kierunkach i nowych ambitnych projektach.

Z nami zrealizujesz będzie w stanie opracować i wdrożyć rozwiązania, z których będą korzystać miliony Ukraińców i nie tylko.

Około 80% oprogramowania spółek Grupy Fozzy to opracowanie TemaBit.

Eksperymentowanie nigdy nam się nie nudzi, dlatego stworzyliśmy nasze centrum badawczo-rozwojowe – Laboratorium Sztucznej Inteligencji i Innowacji, w którym badamy nowe technologie. Tu rodzą się pomysły, wykorzystując sztuczną inteligencję, uczenie maszynowe, wizję komputerową i roboty. Dla innowacyjnych rozwiązań przyszłości Laboratorium opracowuje i szkoli sztuczne sieci neuronowe. Tutaj zapraszamy do zespołu Inżyniera BI.

Oferujemy:

= umiejętność generowania i wpływania na decyzje;

● dochody, które pozwolą skupić się na projektach i rozwoju osobistym;

● rozwój zawodowy - możliwość uczestniczenia w wewnętrznych kursach, dostęp do biblioteka firmowa;

p> ● środowisko pracy: przytulne biuro i możliwość pracy zdalnej, elastyczny grafik;

● 20 dni płatnego urlopu i ubezpieczenie zdrowotne;

< p> ● obsługa concierge dla pracowników;

p>ient rekreacja - budowanie zespołu i różnorodne zajęcia zespołowe poprawiające współpracę w zespole.

Twoje zadania :

● zadania dotyczące architektury rozwiązań BI: opracowywanie i wdrażanie złożonych rozwiązań BI w celu wsparcia strategicznych procesów biznesowych;

● analiza i wizualizacja danych: identyfikacja i prezentacja kluczowych wniosków z danych w celu wsparcia strategicznych decyzji biznesowych;

● automatyzacja i optymalizacja procesów: tworzenie i wdrażanie efektywnych procesów gromadzenia, przetwarzania i analizy danych, ich optymalizacja i automatyzacja;

| interakcja z zarządem: współpraca z zarządem firmy w celu zdefiniowania i wdrożenia strategicznych inicjatyw BI.

Niezbędne umiejętności:

● doświadczenie w pracy z podobnymi zadaniami od 3 lat lub dłużej;

< p> ● dogłębna wiedza i doświadczenie w pracy z Power BI (m.in. tworzenie złożonych dashboardów, konfigurowanie integracji), wykorzystaniu DAX i Power Query na wysokim poziomie;

● Silny Tableau (wysoki poziom biegłości, w tym tworzenie interaktywnych raportów, skomplikowanych wizualizacji i dashboardów);

Image pewna znajomość SQL i wiedza Pythona do pracy z danymi;

●Data Modeling: głęboka wiedza i doświadczenie w tworzeniu i optymalizacji modeli danych;

● praktyczne doświadczenie z procesami ETL, Hurtownią Danych;

● umiejętność tworzenia intuicyjnych i informacyjnych wizualizacji danych na wysokim poziomie poziom ;

● doświadczenie w stosowaniu metod i narzędzi statystycznych do analizy i prognozowania danych na wysokim poziomie;

● wiedza i doświadczenie w pracy z technologiami Big Data (Hadoop, Spark);

zrozumienie zasad architektury budowy hurtowni danych i systemów BI;

● znajomość metodologii i najlepszych praktyk zarządzania danymi (Data Governance, Data Quality) na poziomie strategicznym;< /p>

● zrozumienie kluczowych procesów biznesowych i strategii firmy, umiejętność dostosowania rozwiązań BI do strategicznych potrzeb biznesu;

● znajomość najnowszych technologii i trendów w tej dziedzinie BI i jego implementacja w procesach biznesowych.

p>

Kim jesteś jako osoba:

● systemowy i ustrukturyzowany;

● dostrzegasz cel - szukaj sposobów na jego realizację;

p> ● myślisz krytycznie, potrafisz pracować samodzielnie i w zespole;

Image potrafisz słuchać, analizować i prezentować własne myśli;

● jesteś gotowy wziąć na siebie odpowiedzialność.

Kijów