Sprzedawca-konsultant perfumerii w centrum handlowym Victoria Gardens, centrum handlowe VAM w D&P perfumum

17 października

28 wyświetleń

D&P perfumum

0 recenzji
Brak doświadczenia
Lwów

Firma międzynarodowaD< /b>&Pperfumy Zapraszam konsultantów sprzedaży z dalszą karierą -waga: 700">'er wzrost!Nie marnuj czasu! Skorzystaj z szansy i uczyń każdy dzień swoim arcydziełem. Przecież praca w zespole perfum D&P daje więcej niż lata marzeń. Gwarantujemy, że będzie ciekawie! Poszukujemy energicznego i zmotywowanego konsultanta ds. sprzedaży perfum.Zadania:Witamy i obsługujemy klientów, pomagając im w wyborze perfum.Reklama perfum li>Wymagania:Przyjmujemy bez doświadczenia, uczymy!K

Firma międzynarodowaD< /b>&Pperfumy Zapraszam konsultantów sprzedaży z dalszą karierą -waga: 700">'er wzrost!

Nie marnuj czasu! Skorzystaj z szansy i uczyń każdy dzień swoim arcydziełem. Przecież praca w zespole perfum D&P daje więcej niż lata marzeń. Gwarantujemy, że będzie ciekawie! Poszukujemy energicznego i zmotywowanego konsultanta ds. sprzedaży perfum.

Zadania:

  • Witamy i obsługujemy klientów, pomagając im w wyborze perfum.
  • Reklama perfum
  • li>

Wymagania:

  • Przyjmujemy bez doświadczenia, uczymy!
  • Komunikacja i umiejętność pracy z ludźmi.
< p style="font-style: normal;font-weight: 400">Oferujemy:

  • Grafik pracy 4/2, 3/2, 3/3 w godzinach 10.00 - 22.00 lub 10.00 - 20.00
  • Praca służbowa
  • Wysokie wynagrodzenie, wypłaty wynagrodzeń (dwa razy w miesiącu)
  • Wsparcie i szkolenia ze strony specjalistów z branży perfumeryjnej.
  • Przyjemna i przyjazna atmosfera w zespole.
  • Rozwój kariery
  • Umiej sprzedawać - wiedz, jak zarabiać!Najlepsze i wynagrodzenie - na które sam masz wpływ. Żadnych ograniczeń! Wyślij swoje CV lub zadzwoń pod wskazany numer telefonu:

    +38(63) 656 99 lub napisz do Viber +38(099) 538 89 88

Lwów