Następna praca

Sprzedawca za ladą w Tavriya-V

17 października

17 wyświetleń

Tavriya-V

Tavriya-V

0 recenzji
Brak doświadczenia
Iwano-Frankiwsk

Sieć supermarketów „TAVRIA V” zaprasza Sprzedawcę na ladę do pracy w warsztacie „Kijowski” w firmie Semena Wysochana, 18.Nasza firma to ogromny zespół ludzi i stale rosnąca liczba obiektów handlowych. Kogo szukamy? Energetyczni ludzie, którzy są gotowi pracować na rezultaty. Razem z Tobą tworzymy aktywny zespół, który poradzi sobie z każdym zadaniem. Oferujemy stabilność wynagrodzenia, formalne zatrudnienie, płatny staż i szkolenie od pierwszego dnia pracy.Twoje przyszłe główne obowiązkiTwoje pr

Sieć supermarketów „TAVRIA V” zaprasza Sprzedawcę na ladę do pracy w warsztacie „Kijowski” w firmie Semena Wysochana, 18.

Nasza firma to ogromny zespół ludzi i stale rosnąca liczba obiektów handlowych.

Kogo szukamy? Energetyczni ludzie, którzy są gotowi pracować na rezultaty. Razem z Tobą tworzymy aktywny zespół, który poradzi sobie z każdym zadaniem.

Oferujemy stabilność wynagrodzenia, formalne zatrudnienie, płatny staż i szkolenie od pierwszego dnia pracy.

Twoje przyszłe główne obowiązki

strong> - praca przy kasie (doradztwo i obsługa klienta, nauka produktów, utrzymanie czystości, monitorowanie terminów ważności i kontrola cen).

Twoje przyszłe możliwości to odbycie wewnętrznego szkolenia w firmie i ubiegać się o stanowisko administracyjne. Będziesz mógł dowiedzieć się jak stworzyć własny zespół i nauczyć się organizować pracę przy otwarciu nowego sklepu

Zadzwoń lub napisz: +380672838428

Nasza menadżerka Taisia ​​z przyjemnością Ci pomoże!

E -mail: < span>[email protected]

Brak odpowiedzi oznacza, że ​​niestety nie mamy dzisiaj dla Ciebie odpowiedniego stanowiska.

Jednocześnie Twoje CV zostanie zapisane w naszej bazie danych i, jeśli będzie odpowiednie, w przyszłości pojawi się wakat, zaproponujemy Ci go do rozpatrzenia.< /p>