Następna praca

Menedżer sprzedaży w TELEMARKETING 24

6 września

21 wyświetlenie

TELEMARKETING 24

0 recenzji
Brak doświadczenia
Kijów
Pełny etat

Invest Alliance jest wiodącym w dziedzinie zdecentralizowanych technologii finansowych i rozwiązań cyfrowych, która istnieje na rynku od ponad 3 lat. Tworzymy innowacyjne platformy do przetwarzania transakcji, zarządzania aktywami i ulepszania infrastruktury finansowej dla osób fizycznych i firm. Obecnie poszukujemydoświadczony menadżer sprzedaży" >.Proszę pamiętać, że wakatNIE ZAPEWNIA FORMATU ZDALNEGO zadania. Wymagania wobec kandydata: Doświadczenie w sprzedaży i/lub obsłudze klienta.Wysoki p

Invest Alliance jest wiodącym w dziedzinie zdecentralizowanych technologii finansowych i rozwiązań cyfrowych, która istnieje na rynku od ponad 3 lat. Tworzymy innowacyjne platformy do przetwarzania transakcji, zarządzania aktywami i ulepszania infrastruktury finansowej dla osób fizycznych i firm.

Obecnie poszukujemydoświadczony menadżer sprzedaży" >.

Proszę pamiętać, że wakatNIE ZAPEWNIA FORMATU ZDALNEGO zadania.

Wymagania wobec kandydata:

  • Doświadczenie w sprzedaży i/lub obsłudze klienta.

  • Wysoki poziom towarzyskości i  możliwość wykrycia rzeczywistych potrzeb klienta;" dekoracja: brak">

    Możliwość pracy z dużą ilością informacji;

  • Determinacja i chęć pracy na rezultaty;

  • Umiejętność przekonywania i budowania długotrwałych relacji z klientami.

Jesteśmy gotowi szkolić i rozwijać naszego pracownika, dlatego jesteśmy otwarci na różne poziomy doświadczenia zawodowego.

Co oferujemy:

  • Przyzwoity poziom wynagrodzenia (stawka 1000$ + premie za każdą transakcjęz klientem);

  • Możliwość rozwoju w jednym z najlepiej płatnych obszarów;

  • Komfortowe biuro w odległości spaceru od m . Pecherska;

  • Praca na pełen etat w godzinach 10:00 - 19:00 (w tym przerwy kawowe i lunchowe) ) bez opóźnień;

  • Gorąca baza klientów o doskonałej reputacji;

  • Przyjazny i ambitny zespół;< /p>

  • Lojalny zarząd, z którym wygodnie się pracuje.

Obowiązki:

  • Rozwój i wsparcie bazy klientów;

  • Zapewnienie efektywnego procesu komunikacji z klientami;

  • Doradztwo i wsparcie klientów w rozwiązywaniu problemów związanych z produktami i usługami firmy;

  • Praca z zastrzeżeniami;

  • Prowadzenie dokumentacji i raportowanie pracy z klientami w systemie CRM.

CHCESZ DOŁĄCZYĆ DO NAS?! Zostaw swoje CV, a na pewno skontaktujemy się z Tobą lub napiszemy do Telegramu https://t.me/Kate_HRR

Kijów
Pełny etat