Następna praca

Sprzedawca w ERC

6 września

27 wyświetleń

ERC

ERC

0 recenzji
Brak doświadczenia
Kijów

Firma ERC jest profesjonalnym dystrybutorem na Ukrainie z długą historią, specjalizującym się w rozwoju i wsparciu kanału sprzedaży, a także świadczeniu wysokiej jakości usług przed i posprzedażowych. Założona w 1995 r. firma ERC początkowo specjalizowała się w elektronice i technologii komputerowej. Od tego czasu jej asortyment poszerzył się o artykuły elektryczne, AGD, telewizory, nowoczesne produkty elektroniczne, a także produkty z najnowszych segmentów pojazdów elektrycznych, robotyki, druk

Firma ERC jest profesjonalnym dystrybutorem na Ukrainie z długą historią, specjalizującym się w rozwoju i wsparciu kanału sprzedaży, a także świadczeniu wysokiej jakości usług przed i posprzedażowych. Założona w 1995 r. firma ERC początkowo specjalizowała się w elektronice i technologii komputerowej. Od tego czasu jej asortyment poszerzył się o artykuły elektryczne, AGD, telewizory, nowoczesne produkty elektroniczne, a także produkty z najnowszych segmentów pojazdów elektrycznych, robotyki, drukarek 3D i zabawek dla dzieci.

 ERC od zawsze promował zaawansowane technologie i nawiązał silne partnerstwa z czołowymi światowymi producentami, a także firmami typu start-up, zawierając oficjalne umowy dystrybucyjne (część z nich ma charakter wyłączny). Poszukujemy profesjonalisty, który chce dołączyć do naszego zespołu i pomóc w rozwoju marek w kategorii produktów dla dzieci.

  • Jeśli masz wiedzę z podstaw merchandisingu,
  • potrafisz prowadzić podstawowe negocjacje,
    • /li>
    • posiadasz wysoką motywację wewnętrzną i odpowiedzialność,
    • jesteś komunikatywny, samoorganizujący się i zorientowany na wyniki, wtedy mamy wszelkie szanse, aby uzyskać aby lepiej się poznać podczas rozmowy kwalifikacyjnej. Tam omówimy wszystkie szczegóły pracy, przeprowadzimy szczegółową rozmowę i przedstawimy Cię menadżerowi.

    Główne obowiązki:

    • Rozmieszczenie asortymentu firmy na półkach sklepowych zgodnie ze standardami (nie trzeba rozmieszczać i ustawiać metek z cenami z magazynu, a jedynie edytować półki);
    • Udostępnij fotoreportaże;< /li>
    • Umieszczanie materiałów reklamowych;
    • Przeprowadzanie negocjacji na miejscu w TT w celu poprawy prezentacji towaru;
    • Przeliczenie towaru w TT;
       < /li>

    Warunki pracy:

    • Harmonogram pracy od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 – 18:00.
    • < li>Konkurencyjne wynagrodzenie (do ustalenia indywidualnie podczas rozmowy kwalifikacyjnej).
    • li>Ubezpieczenie zdrowotne
    • Urzędowe zatrudnienie i całkowicie „białe” wynagrodzenie.
    • Możliwe praca związana z określonymi obszarami

Kijów