Następna praca

Programista RPA w Kredi Agrikol, bank

8 października

25 wyświetleń

Kredi Agrikol, bank

0 recenzji
Brak doświadczenia
Kijów

Zadania funkcjonalne: Rozwój robotów i złożonych integracji w UiPath;Testowanie, wdrażanie i monitorowanie opracowanych rozwiązań;Współpraca z innymi członkami zespołu przy rozwoju rozwiązań RPA; li> Twórz dokumentację procesów zrobotyzowanych; < strong style="font-weight: 700; styl czcionki: normalny">Wymagania dla kandydatów :< ul> Znajomość technologii RPA (platforma UiPath będzie dodatkowym atutem)Doświadczenie w programowaniu w jednym z języków C++ / C# / VB.Net / VBAUmiejętność czytania i

Zadania funkcjonalne:

  • Rozwój robotów i złożonych integracji w UiPath;
  • Testowanie, wdrażanie i monitorowanie opracowanych rozwiązań;
  • Współpraca z innymi członkami zespołu przy rozwoju rozwiązań RPA;
  • li>
  • Twórz dokumentację procesów zrobotyzowanych;

< strong style="font-weight: 700; styl czcionki: normalny">Wymagania dla kandydatów :

< ul>
  • Znajomość technologii RPA (platforma UiPath będzie dodatkowym atutem)
  • Doświadczenie w programowaniu w jednym z języków C++ / C# / VB.Net / VBA
  • Umiejętność czytania i rozumienia dokumentacji technicznej;
  • Umiejętność rozwiązywania problemów;
  • Znajomość języka angielskiego.
  • Wszyscy nasi pracownicy posiadają:

    • oficjalne zatrudnienie i stabilna praca w jednej z wiodących grup bankowych w Europie;
    • Stałe wynagrodzenie rynkowe, premia roczna za wyniki;
    • Pakiet socjalny zgodny z Kodeksem Pracy, ubezpieczenie medyczne, ubezpieczenie na życie , urlop 28 dni kalendarzowych;
    • Dogodna lokalizacja biura w centrum Kijowa w pobliżu metra lub możliwość pracy zdalnej.

    Kijów