Następna praca

Programista CRM Creatio w VIDI

8 października

21 wyświetlenie

VIDI

VIDI

0 recenzji
Brak doświadczenia
Kijów

Zapraszamy do zespołu VIDIutalentowanych i ambitnych pracowników, którzy chcą budować swoją karierę i osiągnij sukces w dynamicznie rozwijającej się firmie!Firma ogłasza konkurs na wolne stanowisko:Tworzenie CRM dla programistów< /p >Główne obowiązki funkcjonalne:rozwój nowych bloków funkcjonalnych w systemie Creatio zgodnie z dostarczoną specyfikacją (wymagania funkcjonalne, zadania techniczne);projektowanie procesów biznesowych i interfejsu użytkownika pod kątem ich realizacji;integracja

Zapraszamy do zespołu VIDIutalentowanych i ambitnych pracowników, którzy chcą budować swoją karierę i osiągnij sukces w dynamicznie rozwijającej się firmie!

Firma ogłasza konkurs na wolne stanowisko:

Tworzenie CRM dla programistów< /p >

Główne obowiązki funkcjonalne:

  • rozwój nowych bloków funkcjonalnych w systemie Creatio zgodnie z dostarczoną specyfikacją (wymagania funkcjonalne, zadania techniczne);
  • projektowanie procesów biznesowych i interfejsu użytkownika pod kątem ich realizacji;
  • integracja (usługi sieciowe, Odata/DataService ) , API.

Wymagania wobec kandydata:

  • doświadczenie w rozwoju systemu Creatio CRM od 1. roku;
  • wiedza i umiejętności SQL (MSSQL),

    C# (.Net Framework, Asp.Net, WCF),

    JavaScript (najlepiej RequireJS i ExtJS ),

    Odata/DataService),

    API.

  • < /ul>

    Oferujemy:

    • oficjalne zatrudnienie;
    • oficjalne wynagrodzenie;
    • możliwość rezerwacji;
    • ubezpieczenie zdrowotne na koszt firmy;
    • Akademia korporacyjna, portal edukacyjny;
    • praca w zespole profesjonalistów;
    • rabaty na posiłki ;
    • zniżki pracownicze na towary i usługi;
    • imprezy sportowe;
    • imprezy towarzyskie dla dzieci pracowników: wycieczki, warsztaty.

    Lokalizacja: ul. Velika Kiltseva 56-60a

    (przed przejściem do Wyszniewa)

Kijów