Następna praca

Zwykły programista Java z React exp w Luxoft

4 września

43 wyświetlenia

Luxoft

Luxoft

0 recenzji
Brak doświadczenia

4 września 2024 r Regularny programista Java z React exp віддалено Opis projektu: Nasz klient nie jest zwykłym bankiem szwajcarskim. Jest wiodącym dostawcą usług finansowych i handlowych online w branży FinTech. Pierwsza platforma finansowa uruchomiona w 1996 roku oferowała bezpłatny dostęp do cen wszystkich papierów wartościowych będących przedmiotem obrotu na szwajcarskiej giełdzie. Dziś jest to największy portal finansowy w Szwajcarii. Od 2012 roku współpracujemy z klientem przy

4 września 2024 r

Regularny programista Java z React exp

віддалено

Opis projektu:

Nasz klient nie jest zwykłym bankiem szwajcarskim. Jest wiodącym dostawcą usług finansowych i handlowych online w branży FinTech. Pierwsza platforma finansowa uruchomiona w 1996 roku oferowała bezpłatny dostęp do cen wszystkich papierów wartościowych będących przedmiotem obrotu na szwajcarskiej giełdzie. Dziś jest to największy portal finansowy w Szwajcarii.

Od 2012 roku współpracujemy z klientem przy tworzeniu innowacyjnych i najnowocześniejszych rozwiązań cyfrowych, które pomagają klientom zrealizować założone inwestycje
Stale rozwijamy nasze rozwiązania w kierunku mikrousług atomowych i samodzielności systemy zawarte.

Produkt, który budujemy dla naszego Klienta, związany jest z:
* zapewnieniem sprawnego funkcjonowania podstawowych systemów bankowych. Przechowujemy, przetwarzamy i pobieramy transakcje, pełniąc funkcję centralnego centrum operacji finansowych;
* obsługa opłat okresowych, stóp procentowych i innych kwestii finansowych dla każdego konta;
* zabezpieczanie niezbędnych dokumentów związanych z rachunkami i portfelami. Naszym celem jest dostarczanie danych do historycznej oceny rachunków;
* od kredytów hipotecznych po leasing i pożyczki lombardowe – wspieramy krytyczne przepływy pracy. Dodatkowo zarządzamy działalnością w zakresie depozytów terminowych.

Co oznacza dla nas Full Stack? Tutaj wyobrażamy sobie programistę zorientowanego na Back-End i Front-End w tej samej proporcji 50/50%.

Nasza organizacja: pracujemy jako 4-osobowy zespół Scrumowy. Codziennie będziesz komunikować się z interesariuszami naszego klienta podczas spotkań Stand Up, statusowych i innych, zgodnie z najlepszymi praktykami procesów Agile. Jako narzędzia komunikacji wykorzystujemy: wideokonferencje i komunikatory (Zoom, Teams), Outlook, JIRA, Confluence itp.

Oferujemy:
— Możliwości rozwoju: lokalne szkolenia, webinary na żądanie i warsztaty, płatne konferencje i certyfikaty;
— Konkurencyjne wynagrodzenie z coroczną oceną w oparciu o rozwój zawodowy i wyniki;
— Równowaga między zabawą a życiem prywatnym: budowanie zespołu i firmy, hackatony i różne wydarzenia.

Jeśli jesteś proaktywny, kreatywny i gotowy na nowe wyzwania – witaj w naszym zespole, wspólnie poprawimy jakość produktów i procesów!

Obowiązki:

— Tworzenie nowych aplikacji
— Wdrażanie nowych funkcji dla istniejących produktów
— Tworzenie testów jednostkowych/integracyjnych
— Przegląd kodu
— Udział w wydarzeniach Scrum z klient

Opis umiejętności obowiązkowych:

— Co najmniej 3 lata udokumentowanego doświadczenia na stanowisku programisty [ponad 1 rok pracy ze stosem Web Development]
— Rdzeń Java, funkcje Java 8-11
— HTML, CSS, JavaScript
— Udowodniona znajomość ReactJS, Redux
— Wiedza OOP/OOD, wzorce projektowe
— Struktury testów jednostkowych (JUnit, Mockito)
— Framework Spring, IOC
— Usługi RESTfull
— Znajomość SQL, dowolny RDBMS, Oracle będzie dodatkowym atutem
— Rozproszony system kontroli wersji
br/>— Doświadczenie w zakresie narzędzi CI

Mile widziane umiejętności Opis:

— Wykształcenie: Licencjat/magister w dziedzinie informatyki lub inżynierii komputerowej < br/>— Doświadczajnce w domenie biznesowej związanej z finansami/bankowością
— Docker
— Doświadczenie w korzystaniu z Uniksa
— Java 17