Następna praca

Rekruter (USA) w Atlas Recruiting

14 października

31 wyświetlenie

Atlas Recruiting

0 recenzji
Brak doświadczenia
Lwów

Oferujemy Ci pracę w logistyce, która skutecznie przetrwa wszystkie kryzysy. Bądź pewny przyszłości!Naszym klientem jest międzynarodowa firma świadcząca usługi logistyki transportowej na terenie USA. Firma stawia na zachodnie standardy warunków pracy. Jedną z zasad korporacyjnych nie jest pozyskiwanie specjalistów na stanowiska kierownicze z zewnątrz, ale ich rozwój wewnątrz firmy. Nasz klient pozycjonuje się jako firma postępowa i zrównoważona. I zapraszają do swojego zespołu osoby o tych samyc

Oferujemy Ci pracę w logistyce, która skutecznie przetrwa wszystkie kryzysy. Bądź pewny przyszłości!

Naszym klientem jest międzynarodowa firma świadcząca usługi logistyki transportowej na terenie USA. Firma stawia na zachodnie standardy warunków pracy. Jedną z zasad korporacyjnych nie jest pozyskiwanie specjalistów na stanowiska kierownicze z zewnątrz, ale ich rozwój wewnątrz firmy. Nasz klient pozycjonuje się jako firma postępowa i zrównoważona. I zapraszają do swojego zespołu osoby o tych samych wartościach.

Obowiązki:

  • Obsługa procesu rekrutacji (wyszukiwanie i selekcja kandydatów)
  • Przetwarzanie dokumentów: wymagane gromadzenie i sprawdzanie dokumenty spełniające określone wymagania
  • Rozmowy kwalifikacyjne z nowymi kandydatami i wyjaśnianie zewnętrznych przepisów branżowych
  • Obsługa systemu CRM
  • Właściwe rozpatrywanie skarg i zażaleń
  • Przetwarzanie e-maili i szybkie rozwiązywanie powiązanych problemów

Wymagania:

  • Poziom języka angielskiego B2.
  • Doskonałe umiejętności negocjacyjne z naciskiem na wynikach.
  • Umiejętność pracy w stresie i efektywnej wielozadaniowości.
  • Umiejętność sprawnego zarządzania czasem.
  • Wykazana chęć rozwoju zawodowego.

Co oferujemy:

  • Godziny pracy: 15:00 — 01:00 (poniedziałek-piątek).
  • Komfortowe środowisko biurowe.
  • Kompleksowe szkolenia prowadzone przez naszą wewnętrzną firmę programu.
  • Możliwości rozwoju zawodowego i osobistego.
  • Wspierające i przyjazne środowisku środowisko pracy.

Atlas Rekrutacja to firma rekrutacyjna przełamująca stereotypy dotyczące zatrudnienia. Selekcjonujemy personel do pracy w międzynarodowych firmach logistycznych w Europie i Stanach Zjednoczonych.

Atlas rekrutacji «Cały świat możliwości kariery»

Lwów