Następna praca

Menedżer HR, rekruter w Loyd Plyus, PP

14 października

29 wyświetleń

Loyd Plyus, PP

0 recenzji
Brak doświadczenia
Dnipro

W związku z ekspansją poszukujemy do zespołu odpowiedzialnego i wykwalifikowanego menadżera HR.Zadania:- Rekrutacja i selekcja personelu; - Zarządzanie dokumentacją kadrową i kontrola nad jej zarządzaniem;- Zapewnienie komunikacji wewnętrznej i rozwój kultury korporacyjnej.Wymagania:- Doświadczenie zawodowe będzie dodatkowym atutem, ale nie obowiązkowym- Wysokie umiejętności komunikacyjne i organizacyjne.Oferujemy:- Konkurencyjne wynagrodzenie;- Rozwój i rozwój zawodowy;- Przyjazny zespół i kom

 W związku z ekspansją poszukujemy do zespołu odpowiedzialnego i wykwalifikowanego menadżera HR.

Zadania:

- Rekrutacja i selekcja personelu;

- Zarządzanie dokumentacją kadrową i kontrola nad jej zarządzaniem;

- Zapewnienie komunikacji wewnętrznej i rozwój kultury korporacyjnej.

Wymagania:

- Doświadczenie zawodowe będzie dodatkowym atutem, ale nie obowiązkowym

- Wysokie umiejętności komunikacyjne i organizacyjne.

Oferujemy:

- Konkurencyjne wynagrodzenie;

- Rozwój i rozwój zawodowy;

- Przyjazny zespół i komfortowe warunki pracy.

Jeśli jesteś gotowy dołączyć do naszego zespołu i rozwijać potencjał kadrowy firmy, wyślij swoje CV!

Dnipro