Następna praca

Rekruter(zy) w Forbes Ukraine

14 października

31 wyświetlenie

Forbes Ukraine

0 recenzji
Brak doświadczenia
Kijów
Pełny etat

Forbes Ukraina to platforma multimedialna składająca się z drukowanego magazynu, strony internetowej, wydarzeń, kanału YouTube i sieci społecznościowe.Cel pozycji: Dostarczenie firmie wysoko wykwalifikowanych specjalistów, którzy podzielają wartości Forbesa i potrafią tworzyć innowacyjne treści i rozwijać markę Forbes na rynku medialnym.< /span>Kluczowe zadania i funkcjonalność : Opracowanie i wdrożenie strategii rekrutacyjnej: Wykorzystanie najskuteczniejszych kanałów rekrutacji na różne s

Forbes Ukraina to platforma multimedialna składająca się z drukowanego magazynu, strony internetowej, wydarzeń, kanału YouTube i sieci społecznościowe.

Cel pozycji:

Dostarczenie firmie wysoko wykwalifikowanych specjalistów, którzy podzielają wartości Forbesa i potrafią tworzyć innowacyjne treści i rozwijać markę Forbes na rynku medialnym.< /span>

Kluczowe zadania i funkcjonalność :

Opracowanie i wdrożenie strategii rekrutacyjnej: Wykorzystanie najskuteczniejszych kanałów rekrutacji na różne stanowiska, aktywne korzystanie z sieci społecznościowych, specjalistycznych platform, własnych baz danych, wdrażanie programów poleceń oraz praca z networkingiem i rekomendacjami.

Zarządzanie pełnym cyklem rekrutacyjnym: Od stworzenia atrakcyjnego opisu stanowiska, przeprowadzenia i organizacji rozmów kwalifikacyjnych, aż po podjęcie ostatecznej decyzji o zatrudnieniu i onboardingu.

Współpraca z kierownikami działów: Zrozumienie specyficznych potrzeb każdego działu w celu znalezienia odpowiednich kandydatów. Pomoc w tworzeniu profili stanowisk, opisów stanowisk, przeprowadzaniu rozmów kwalifikacyjnych, wyborze narzędzi oceny i tworzeniu oferty pracy.

< span style="font-weight: 700; styl czcionki: normalny; text-decoration: none">Organizacja i prowadzenie wywiadów: Przeprowadzenie wstępnych rozmów kwalifikacyjnych, ocena kwalifikacji zawodowych i osobistych kandydatów oraz ich motywacji.

Analiza i doskonalenie procesów rekrutacyjnych: w razie potrzeby wprowadzenie nowych narzędzi do rekrutacji, optymalizacja istniejących procesów w celu zwiększenia efektywności i szybkości. Praca z systemem HRM - rekrutacja.

Działanie marki pracodawcy: Aktualizacja strony kariera w serwisie. Współpraca z działem marketingu i działem artystycznym w zakresie opracowania i wdrożenia tekstów reklamowych i wizualizacji, dodajnarzędzia promocji marki pracodawcy.

Praca z rezerwą personelu:Utworzenie wewnętrznej i zewnętrznej rezerwy kadrowej. Ciągły i systematyczny monitoring rynku pracy, poszerzanie grona potencjalnych kandydatów do Forbesa.  W tym wprowadzenie systematycznego podejścia do staży oraz przyciąganie młodych talentów i ich rozwój zawodowy w firmie.

Raportowanie i analityka: Regularne monitorowanie działań rekrutacyjnych, w szczególności według kluczowych wskaźników.

Wymagania dotyczące kompetencji, doświadczenia, wiedzy i umiejętności:< /p>

  • Doświadczenie zawodowe:

  • Minimum 3-5 lat doświadczenia w rekrutacji,

    • Doświadczenie w zarządzaniu pełnym cyklem rekrutacji: od utworzenia wolnych stanowisk pracy po wdrażanie nowych pracowników.< /p>< /li>

    • Pożądane doświadczenie w doborze specjalistów różnego szczebla

  • Wiedza:

    • Dogłębne zrozumienie rynku pracy (preferowane media i technologie cyfrowe, ale nie wymagane)

    • Znajomość nowoczesnych metod i narzędzi rekrutacyjnych (systemy ATS, sieci społecznościowe, platformy profesjonalne).

    • Znajomość zasad marki pracodawcy i metod jej kształtowania.

    • Zrozumienie podstaw prawa pracy i norm zatrudnienia.

  • Umiejętności:

    • Umiejętności komunikacyjne: umiejętność skutecznego negocjowania z kandydatami i menadżerami, przekazywania informacji zwrotnej.

    • Umiejętności analityczne: możliwość analizy efektywności kampanii rekrutacyjnych i wprowadzenia odpowiednich zmian.

    • Umiejętności organizacyjne: możliwość zarządzania kilkoma procesami jednocześnie, dotrzymywania terminów i zapewnienia produktywności procesu rekrutacyjnego.

    • Kreatywne myślenie: umiejętność generowania nowych pomysłów w celu przyciągnięcia kandydatów, stosowania innowacyjnych podejść w poszukiwaniu talentów.

    • Umiejętności techniczne: możliwość współpracy z systemami ATS, Microsoft Office, platformami rekrutacyjnymi (LinkedIn, DOU itp.).

  • < li style="waga-czcionki: 400; styl czcionki: normalny; dekoracja tekstu: brak">

    Kompetencje:

    • Empatia: umiejętność zrozumienia motywacji i potrzeb kandydatów.

    • Zorientowanie na wynik: chęć osiągnięcia wysokiej wydajności w swojej pracy.

    • Elastyczność: możliwość szybkiego dostosowania się do zmian warunków rynkowych lub strategii firmy.

    • Proaktywność: inicjatywa w poszukiwaniu nowych podejść i rozwiązań usprawniających procesy rekrutacyjne.

Motywacja dla kandydata:

  • Praca w znanej, globalnej marce: Możliwość pracy w firmie o światowej renomie, kojarzonej z prestiżem, innowacyjnością i wysokimi standardami dziennikarstwa.

  • Rozwój zawodowy: Forbes zapewnia szerokie możliwości szkoleń i rozwoju w zakresie rekrutacji i zarządzania personelem. Udział w dużych projektach pozwoli Ci zdobyć bezcenne doświadczenie w branży medialnej.

  • Wpływ na tworzenie zespołu: Możliwość aktywnego wpływania na skład firmy i zapewnienia jej rozwoju poprzez zaangażowanie najwyższej klasy specjalistów.

  • Dynamiczne środowisko: Pracuj w zespole, który zawsze jest nastawiony na wyniki, szybkie zmiany i wdrażanie innowacji.

Oferujemy:

·       Nowoczesna kultura korporacyjna i ambitne zadania w szybko rozwijającej się firmie ceniącej talent. Kreatywny zespół i inspirujący networking

·       Znaczenie dla projektów budujących kulturę biznesową i przybliżających Zwycięstwo

·       Możliwość szybkiego rozwoju (szkolenia, mentoring, dostęp do głównych prelegentów, skupienie się na zdobywaniu unikalnych informacji)

·       Zespół kreatywny i inspirujący networking

·       Elastyczny harmonogram i hybrydowy format pracy

·       Konkurencyjne oficjalne dochody, gwarancje socjalne, w tym płatny urlop trwający 24 dni kalendarzowe i zwolnienie lekarskie

·       Ubezpieczenie zdrowotne

·       Innowacyjne biuro w UNIT.City, które ma zadaszenie i jest wyposażone we wszystko, co niezbędne do nieprzerwanegopraca

Wyślij swoje CV* i krótki list motywacyjny na adres [email protected]

Dołącz Forbes Ukraine i zostań częścią zespołu, który kształtuje przyszłość Ukrainy!

*Wysyłając swoje CV na ogłoszenie, wyrażasz zgodę na wykorzystanie Twoich danych osobowych przez Forbes Ukraina w ramach obowiązującego ustawodawstwa Ukrainy. Firma Forbes Ukraina gwarantuje poufność aplikacji i procesu negocjacji przy wyborze kandydatów na wolne stanowiska pracy.

Kijów
Pełny etat