Rekruter (rekrutacja biurowa) w Ukrayinski vertoloti, PrAT, Aviakompaniya

17 września

10 wyświetleń

Ukrayinski vertoloti, PrAT, Aviakompaniya

0 recenzji
Brak doświadczenia
Kijów

Ukraińskie helikoptery PJSC „Airline”,< /b>wiodący i największy operator helikopterów na Ukrainie, który działa od ponad 20 lat w misje humanitarne, stabilizacyjne i pokojowe< /b>na całym świecie. Poszukuję rekrutera do wyszukiwania i rekrutacji pracowników do biura b>Wymagania:wykształcenie wyższe (zarządzanie, psychologia);2 lata doświadczenia zawodowego na stanowisku menadżera personalnego, rekrutera; >znajomość metod i technologii rekrutacyjnych;preferowani kandydaci z doświadczeniem w

Ukraińskie helikoptery PJSC „Airline”,< /b>wiodący i największy operator helikopterów na Ukrainie, który działa od ponad 20 lat w misje humanitarne, stabilizacyjne i pokojowe< /b>na całym świeciePoszukuję rekrutera do wyszukiwania i rekrutacji pracowników do biura b>

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe (zarządzanie, psychologia);
  • 2 lata doświadczenia zawodowego na stanowisku menadżera personalnego, rekrutera;
  • znajomość metod i technologii rekrutacyjnych;
  • preferowani kandydaci z doświadczeniem w firmach międzynarodowych;
  • znajomość języka angielskiego na poziomie nie jest obowiązkowa, ale będzie dodatkowym atutem ;
  • dbałość o szczegóły, odpowiedzialne podejście do dokumentów;
  • umiejętność pracy w trybie wielozadaniowym;
  • nastawienie na wynik;
  • życzliwość i umiejętność pracy w zespole

Zadania:

  • selekcja i ocena potencjalnych kandydatów za pomocą różnych narzędzi rekrutacyjnych;
  • posiadanie nowoczesne narzędzia i platformy poszukiwań i rekrutacji;
  • utrzymanie dokumentacji i baz danych;
  • wsparcie procesu zatrudnienia.

Warunki pracy:

  • Służba służbowa;
  • Harmonogram pracy: od poniedziałku do piątku w godzinach 09:00-18:00, przerwa obiadowa 13:00-14:00;
  • Lokalizacja miejsca pracy: Kijów, plac Kontraktova;
  • Gwarancje socjalne zgodnie z Kodeksem pracy Ukrainy.

Kijów