Następna praca

Dyrektor generalny w Shander O.A., FOP

17 сентября

9 wyświetleń

Shander O.A., FOP

0 recenzji
Brak doświadczenia
Kijów

Wakat: Dyrektor operacyjny \ Dyrektor generalnyMiejsce pracy: Kijów Firma poszukuje ambasadora firmy, twarzy firmy, który będzie prezentował firmę, komunikował się z klientami i prowadził negocjacje .Specjalizujemy się w produkcji jadalnych szklanek do zimnych i gorących napojów i mamy ambitne plany rozwoju. Jest to innowacyjny produkt na rynek ukraiński.Zadania:Prezentacja firmy, komunikacja i wprowadzenie negocjacji ze wszystkimi partnerami firmy: klientami, dostawcami itp.Opracowanie i wdraża

Wakat: Dyrektor operacyjny \ Dyrektor generalny

Miejsce pracy: Kijów

Firma poszukuje ambasadora firmy, twarzy firmy, który będzie prezentował firmę, komunikował się z klientami i prowadził negocjacje .

Specjalizujemy się w produkcji jadalnych szklanek do zimnych i gorących napojów i mamy ambitne plany rozwoju. Jest to innowacyjny produkt na rynek ukraiński.

Zadania:

  • Prezentacja firmy, komunikacja i wprowadzenie negocjacji ze wszystkimi partnerami firmy: klientami, dostawcami itp.
  • Opracowanie i wdrażanie strategii firmy w celu zwiększenia efektywności i produktywność firmy
  • Ustawianie sprzedaży produktów firmy
  • Zapewnianie realizacji wskaźników handlowych firmy
  • Współpraca z dostawcami
  • Wykonywanie innych zadań właściciela firmy związanych z działalnością gospodarczą
  • Koordynowanie pracy wszystkich pracowników w celu zapewnienia ich sprawnego i sprawnego działania
  • Reprezentowanie interesów firmy/właściciela we wszystkich procesach biznesowych< /li>
  • Raportowanie do właściciela firmy

Wymagania:

  • Doświadczenie 3 lata lub więcej. Chęć nauczania, jeśli posiadane są umiejętności sprzedażowe i marketingowe.
  • Wykształcenie wyższe (marketing / ekonomia / finanse)
  • Doskonałe umiejętności menadżerskie i doświadczenie w zarządzaniu personelem
  • Strategiczne myślenie i umiejętność podejmowania ważnych decyzji
  • Wysoki poziom umiejętności komunikacyjnych i negocjacyjnych
  • Wiek - do 40 lat

Oferujemy konkurencyjne wynagrodzenie, możliwości rozwoju i rozwoju kariery w odnoszącej sukcesy i innowacyjnej firmie. Jeśli jesteś gotowy podjąć wyzwanie i zostać częścią naszego zespołu, prześlij swoje CV ze zdjęciem!

? CV nie będą rozpatrywane bez PRAWDZIWEGO ZDJĘCIA!

Kijów