Następna praca

Rekruter w United Kyiv Roasters

6 września

25 wyświetleń

United Kyiv Roasters

0 recenzji
Brak doświadczenia
Kijów

Kawa. To imię wywołuje przyjemne uczucia u każdej osoby. A my,jako firma,bezpośredniomamy wagę: 700">w stosunku do kawy,ponieważ pieczeńjej , odtwarzając wykwintne smaki.Również,zapewniamy klientompełną gamę usługi(szkolenie baristyczne, konieczne oraz materiały,owynajmij i napraw kawęwydajsamochody,inne).W związku z rozwojem firmy poszukujemy kandydata na stanowisko Rekrutera w mieście Kijów.< /p>Zadania:Wyszukiwanie i promocja wolnych miejsc pracy na rynku pracy;Wybór i ocena kandydatów;Przepr

Kawa. To imię wywołuje przyjemne uczucia u każdej osoby. A my,jako firma,bezpośredniomamy wagę: 700">w stosunku do kawy,ponieważ pieczeńjej , odtwarzając wykwintne smaki.

Również,zapewniamy klientompełną gamę usługi(szkolenie baristyczne, konieczne oraz materiały,owynajmij i napraw kawęwydajsamochody,inne).

W związku z rozwojem firmy poszukujemy kandydata na stanowisko Rekrutera w mieście Kijów.< /p>

Zadania:

  • Wyszukiwanie i promocja wolnych miejsc pracy na rynku pracy;
  • Wybór i ocena kandydatów;
  • Przeprowadzanie rozmów kwalifikacyjnych;
  • Zarządzanie procesem selekcji personelu;
  • Rozwój i wsparcie bazy potencjalnych kandydatów;
  • Analiza rynku pracy i aktualizacja strategii rekrutacyjnych.

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku od 1 roku, chętnie rozważymy również brak doświadczenia zawodowego, ale główna chęć rozwoju w tej dziedzinie.
  • Znajomość metod rekrutacji i techniki;
  • Dobrze rozwinięte umiejętności komunikacyjne i organizacyjne;
  • Zrozumienie specyfiki procesu selekcji.

Oferujemy:

  • Konkurencyjny system wynagrodzeń i premii;
  • Możliwość rozwoju zawodowego i kariery (rekrutacja to dopiero początek, projektów jest wiele i wszystkie są ciekawe);
  • Przyjazne imprezy drużynowe i firmowe;

Adres: Kijów, ul. Wikentia Chwojki 18/14, centrum biznesowe, stacja West Express, obok stacji metra Poczajna.

Wysyłając CV wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych zgodnie z Ustawą Ukrainy „O ochronie danych osobowych” z czerwca br. 1.2010.< /p>

Kijów