Następna praca

Rekruter w MEDIKS KU, TOV

18 October

15 wyświetleń

MEDIKS KU, TOV

0 recenzji
Brak doświadczenia
Część etatu

Medycy Opika to zespół lekarzy i pielęgniarek zapewniających opiekę pacjentom paliatywnym. Nasz serwis zapewnia bezpłatną pomoc medyczną pacjentom we współpracy z Państwową Służbą Zdrowia Ukrainy.

Medycy Opika to zespół lekarzy i pielęgniarek zapewniających opiekę pacjentom paliatywnym.

Nasz serwis zapewnia bezpłatną pomoc medyczną pacjentom we współpracy z Państwową Służbą Zdrowia Ukrainy.

Naszą misją jest zapewnienie niezbędnej pomocy medycznej i psychologicznej pacjentom z poważnymi chorobami w ich miejsce pobytu, ucząc bliskich podstaw opieki nad pacjentem.

In w związku z rozwojem naszych usług poszukujemy rekrutera, który dołączy do naszego zespołu.

Zaletami współpracy z nami są:< /span>

- przyjazny zespół ;

< span style="font-weight: 400; styl czcionki: normalny; text-decoration: none">- konkurencyjne wynagrodzenie;

- wygodny i elastyczny grafik pracy;

- stabilna i terminowa wypłata wynagrodzeń;

- oficjalna dekoracja;

- pracuj w zespole profesjonalistów.

Główne obowiązki:

- pisz oferty pracy i publikuj je na platformach pracy;

- przetwarzaj recenzje ofert pracy;

- prowadzenie rozmów kwalifikacyjnych z oceną kandydatów;

- planowanie i raportowanie zamknięć pozycji;

- selekcja kandydatów do rezerwy;

- udział w opracowywaniu i wdrażaniu strategii pozyskiwania i zatrzymywania personelu;

- praca z dokumentacją (wprowadzanie akt osobowych kandydata do systemu CRM);

- przestrzeganie zasad i standardów pracy;

- poprawnie zarejestruj informacje w bazie danych.

Jeśli jesteś gotowy, aby stać się integralną częścią naszej firmy i dołączyć do profesjonalnego zespołu, czekamy na Twoje CV. W przypadku pozytywnego rozpatrzenia na pewno skontaktujemy się z Tobą w najbliższej przyszłości.

Wymagania wobec kandydata:

- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;

- umiejętność skutecznego prowadzenia rozmów kwalifikacyjnych z potencjalnymi kandydatami;

- wysoki poziom odpowiedzialności i organizacji;

- znajomość nowoczesnych metod doboru i rozwoju personelu;

- umiejętność pracy w zespole;

- wpłynna znajomość języka ukraińskiego;

- pewny użytkownik komputera PC;

- doskonałe umiejętności komunikacyjne, kompetentny język, takt.

Aby przeprowadzić rozmowę kwalifikacyjną wypełnij formularz znajdujący się pod linkiem:

Skontaktujemy się z Tobą.

Możesz zapoznać się z naszą pracą na naszej stronie:

Część etatu