Następna praca

Młodszy Twórca Treści w MixDigital

18 października

16 wyświetleń

MixDigital

MixDigital

0 recenzji
Brak doświadczenia
Kijów

MixDigital to agencja marketingu systemowego. Łączymy strategię, datę, kreację, media i wydajność, w aby systematycznie rozwijać biznes naszych klientów.Nasza agencja ma ponad 10 lat.< span style="font-weight: 400; Font-style: normal; text-decoration: none">Jesteśmy profesjonalnym zespołem, który ciągle się uczy i nigdy się nie kończy. Nie wierzymy w przypadkowość , każde działanie, które podejmujemy, od media planu po najbardziej kreatywny film, opiera się na danych, analizach i ustalonych proc

MixDigital to agencja marketingu systemowego.

Łączymy strategię, datę, kreację, media i wydajność, w aby systematycznie rozwijać biznes naszych klientów.

  • Nasza agencja ma ponad 10 lat.
  • < span style="font-weight: 400; Font-style: normal; text-decoration: none">Jesteśmy profesjonalnym zespołem, który ciągle się uczy i nigdy się nie kończy.
  • Nie wierzymy w przypadkowość , każde działanie, które podejmujemy, od media planu po najbardziej kreatywny film, opiera się na danych, analizach i ustalonych procesach.
  • Jesteśmy certyfikowanymi partnerami: Google, Meta, Criteo i innych wiodących graczy na rynku cyfrowym.
  • Pracujemy w ponad20 kraje i więcej niż80 przez klientów.
  • #1 w kategorii Data&Analytics według rankingu międzynarodowego stowarzyszenia IAB w 2023 r. oraz #1 w kategorii Media w roku 2022.
  • Wśród naszych klientów znajdują się wymienione firmyFortune-500, największe projekty e-commerce, a także lokalne i międzynarodowe marki na Ukrainie i za granicą.

Szukamy utalentowanego członka zespołuMłodszy twórca treści, kto wie, jak tworzyć fajne zdjęcia i filmy, które będą entuzjastycznie publikowane.

Niezbędna wiedza i doświadczenie:

  • 1 rok doświadczenia w tworzeniu treści.

  • < li style="font-weight: 400; styl czcionki: normalny; dekoracja tekstu: brak">

    Możliwość robienia fajnych, profesjonalnych zdjęć media społecznościowe(głównie zdjęcie tematyczne).

  • Możliwość obróbki zdjęć nie tylko na telefonie, ale także w Photoshopie, LightRoom.

  • Podstawowe umiejętności retuszu.

  • Znajomość i zrozumienie trendów w sieciach społecznościowych.

  • Samoorganizacja, odpowiedzialność, kreatywność, generowanie ciekawych pomysłów na treści, towarzyskość, umiejętność pracy w zespole, dotrzymywanie terminów, masz chęć rozwoju i doskonalenia swoich umiejętności.

Byłoby preferowane, opcjonalnie:

  • Umiejętności w zakresie nagrywania i edycji treści wideo.

  • Możliwość korzystania z programów:Adobe Premiere Pro iDaVinci Resolve.

Przyszłe zadania:

  • Realizacja profesjonalnych treści foto i wideo dla marek ukraińskich i międzynarodowych.

  • Pomoc w tworzeniu i wypełnianiu planów treści (część wizualna), czyli w wyborze bibliografii.< /p

  • Prace nad poprawą treści.

  • Organizacja zdjęć (wyszukiwanie rekwizytów, rezerwacja studia, wyszukiwanie modelek).

  • Generowanie nowych kreatywnych pomysłów i ich wdrażanie.

  • < span style="font-weight: 400; Font-style: normal; text-decoration: none">Współpraca z innymi działami, np. SMM, w celu tworzenia koncepcji i pomysłów na treści.

  • Co oferujemy:

    • Brak mikrozarządzania i biurokracji.
    • Konsultujemy i omawiamy wszystko, ale każdy pracuje niezależnie i bierze odpowiedzialność za wynik swojej pracy.
    • Możliwość pracy w dużym, odnoszącym sukcesy zespole ludzi, których łączy chęć rozwoju i osiągania nowych celów .
    • Ważny jest dla nas rozwój, dlatego zapewniamy dostęp do wewnętrznych webinarów, kursów i angażujemy zewnętrznych ekspertów w celu podnoszenia wiedzy specjalistycznej.
    • Opracowanie planu niestandardowego, biorąc pod uwagę Twoje cele zawodowe i cele biznesowe, aby osiągnąć maksymalną synchronizację i podążać w tym samym kierunku.
    • A konkurencyjne i terminowe wynagrodzenie odpowiadające Twojej wiedzy, doświadczeniu i efektom pracy.
    • Nauka języka angielskiego w korporacji na koszt firmy od poziomu B2.
    • Korporacyjne ubezpieczenie zdrowotne.
    • W razie potrzeby zapewniamy sprzęt do pracy (Windows/macOS).
    • Elastyczny format pracy: zdalnie lub w biurze na Łukjaniwskiej z Starlink i generatorem. Godziny pracy to 10:00 - 19:00.

    Jeśli rozumiesz, że to stanowisko jest dla Ciebie, odpowiedz do oferty i dołącz CV.

    Nasza witryna: https://mixdigital.com.ua;

    Mи в facebook: https://www.facebook.com/MixDigitalUkraine

    Moje konto na Instagramie: https://www.instagram.com/mixdigital_ukraine

Kijów