Następna praca

Rekruter w Omnicore

16 października

20 wyświetleń

Omnicore

Omnicore

0 recenzji
Brak doświadczenia
Kijów

Jeśli pasjonujesz się wyszukiwaniem najlepszych talentów i chcesz pomagać ludziom w osiąganiu ich celów zawodowych, powinieneś przyjść do nas na Omnicore! Poszukujemy utalentowanego Rekrutera, który dołączy do nas i odegra ważną rolę w przyciąganiu i zatrudnianiu wyjątkowych kandydatów do naszych zespołów. p>Ta szansa jest idealna dla Ciebie, jeśli masz silne zdolności organizacyjne, dbałość o szczegóły, pasję do rekrutacji talentów i marzenie zawodowe w tym zakresie kierunek.Wymagania: Zna

Jeśli pasjonujesz się wyszukiwaniem najlepszych talentów i chcesz pomagać ludziom w osiąganiu ich celów zawodowych, powinieneś przyjść do nas na Omnicore! Poszukujemy utalentowanego Rekrutera, który dołączy do nas i odegra ważną rolę w przyciąganiu i zatrudnianiu wyjątkowych kandydatów do naszych zespołów. p>

Ta szansa jest idealna dla Ciebie, jeśli masz silne zdolności organizacyjne, dbałość o szczegóły, pasję do rekrutacji talentów i marzenie zawodowe w tym zakresie kierunek.

Wymagania:

  • Znajomość języka ukraińskiego i rosyjskiego będzie dodatkowym atutem (współpracujemy z Kazachstanem), znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.
  • Wcześniejsze doświadczenie w pełnym cyklu rekrutacji w firmie lub agencji.
  • Doświadczenie w komunikacji z kandydatami i zarządzaniu kilkoma zadaniami jednocześnie.
  • Pożądane doświadczenie w masowej selekcji ofert pracy (magazynowej) i chęć dalszej pracy z nią.
  • Znajomość pakietu Microsoft Office; Usługi Google, doświadczenie w ATS będzie dodatkowym atutem.
  • Doskonała wiedza z zakresu rekrutacji w sieciach społecznościowych i witrynach wyszukiwania ofert pracy (LinkedIn, DOU, Djinni itp.).
  • Doskonałe umiejętności interpersonalne oraz umiejętność pracy samodzielnej i zespołowej.

Twoje obowiązki:

  • Zbierz od menedżerów szczegółowe wymagania dotyczące stanowiska i opracuj opis stanowiska.< / li>
  • Przyciągaj, wyszukuj i selekcjonuj kandydatów, dbając o to, aby ich umiejętności i doświadczenie odpowiadały potrzebom klientów wewnętrznych.
  • Organizuj rozmowy kwalifikacyjne z menadżerami.
  • Współpracuj z menadżerami i zespołem Zespół HR w celu udoskonalenia strategii rekrutacji
  • Wypełniaj czas, aktualizuj dane w ATS, prowadź dokładną dokumentację i skutecznie komunikuj się z zespołem

Co oferujemy:

  • Konkurencyjne wynagrodzenie + premia KPI
  • 20 dni płatnego urlopu + 5 dni zwolnienia lekarskiego
  • Elastyczny grafik pracy (start 8:30-10) :00, koniec 17:30-19:00)
  • Model pracy zdalnej lub hybrydowy z dostępem do biur w Kijowie
  • Ciągłe możliwości szkoleń i rozwoju
< p style="styl czcionki: normalny; waga czcionki: 400">Lokalizacja:

Omnicore działa w strefie czasowej Kijowa (czasu wschodnioeuropejskiego EEST). Możesz znajdować się w dowolnym kraju, ale w celu zapewnienia optymalnej współpracy będą preferowani kandydaci w ciągu ± 3 godzin od EEST zespół

Kijów