Następna praca

Rekruter w Zolotiy Ranet

8 października

20 wyświetleń

Zolotiy Ranet

0 recenzji
Brak doświadczenia
Kijów

Jesteśmy zespołem "Złotego Ranetu" i obecnie poszukujemy Rekrutera, który nam pomoże znajdź nowe talenty dla naszej kreatywnej rodziny.Co oferujemy: Przyzwoita pensja: 35 000 UAH, co odzwierciedla Twój wkład w rozwój naszej firmy.Doświadczenie w dużej firma: możliwość pracy w zespole profesjonalistów i zdobycia nowych umiejętności.Elastyczny grafik: Ty decydujesz, kiedy pracować, aby zachować równowagę między życiem zawodowym a prywatnym.Mentoring: > wsparcie doświadczonych kolegów, gotowych d

Jesteśmy zespołem "Złotego Ranetu" i obecnie poszukujemy Rekrutera, który nam pomoże znajdź nowe talenty dla naszej kreatywnej rodziny.

Co oferujemy:

  • Przyzwoita pensja: 35 000 UAH, co odzwierciedla Twój wkład w rozwój naszej firmy.
  • Doświadczenie w dużej firma: możliwość pracy w zespole profesjonalistów i zdobycia nowych umiejętności.
  • Elastyczny grafik: Ty decydujesz, kiedy pracować, aby zachować równowagę między życiem zawodowym a prywatnym.
  • Mentoring: > wsparcie doświadczonych kolegów, gotowych dzielić się wiedzą i doświadczeniem.
  • Ciekawe wydarzenia firmowe: szansa poznać zespół na ekscytujących wydarzeniach, gdzie duch jedności i kreatywności przeważa.

Twoje obowiązki:

  • Rejestracja kandydatów na rozmowy kwalifikacyjne: organizuj i planuj spotkania z przyszłymi gwiazdami nasz zespół
  • Analiza CV: umiejętnie wybieraj najlepszych kandydatów, aby przyciągnąć prawdziwych profesjonalistów.< li style="font-weight: 400">Pomoc w rozmowie kwalifikacyjnej: wspieraj proces selekcji w celu znalezienia idealnych pracowników.
< p style="font-weight: 400; Font-style: normal">Jeśli jesteś gotowy, aby stać się częścią naszego zespołu i pomóc nam zgromadzić kolekcję talentów, wyślij swoje CV! Czekamy na Twoją wiadomość i jesteśmy gotowi rozważyć każdą aplikację ze szczególną uwagą!

Kijów