Następna praca

Korektor projektu (ilustrator) w OPTIMA, TOV, Centr osviti

8 października

20 wyświetleń

OPTIMA, TOV, Centr osviti

0 recenzji
Brak doświadczenia
Kijów

Wymagania:- CV musi pochodzić z portfolio;- chęć wykonania zadania testowego; - pewna znajomość programów Adobe Illustrator, Adobe Photoshop;- pewna praca z warstwami i efektami;- doświadczenie w dziedzinie animacji będzie dodatkowym atutem;- uważność i dokładność;- umiejętność zdyscyplinowania siebie i samodzielnej pracy, ale zrozumienie, że od Ciebie zależy wynik całego zespołu.Zadania:Obowiązki:< p>- przygotowanie gotowych ilustracji do animacji (bez tworzenia projektu).Oferujemy:-

Wymagania:

- CV musi pochodzić z portfolio;

- chęć wykonania zadania testowego;

- pewna znajomość programów Adobe Illustrator, Adobe Photoshop;

- pewna praca z warstwami i efektami;

- doświadczenie w dziedzinie animacji będzie dodatkowym atutem;

- uważność i dokładność;

- umiejętność zdyscyplinowania siebie i samodzielnej pracy, ale zrozumienie, że od Ciebie zależy wynik całego zespołu.

Zadania:

Obowiązki:

< p>- przygotowanie gotowych ilustracji do animacji (bez tworzenia projektu).

Oferujemy:

- stały dopływ ciekawych prac i godziwe wynagrodzenie;

p>

- możliwość pracy z dowolnego miejsca na świecie;

- możliwość rozwoju zawodowego;

p>

p>

- wygodny i elastyczny grafik pracy.

Kijów