Inżynier automatyzacji Python QA (biuro w Kijowie) w Netgame

2 września

27 wyświetleń

Netgame

Netgame

0 recenzji
Brak doświadczenia
Kijów

2 września 2024 r Python QA Automation Engineer (biuro w Kijowie) Kijów Jesteśmy stabilną ukraińską firmą z 12-letnią historią, która dynamicznie się rozwija i zaangażowana w rozwój swoich produktów. Jesteśmy wiodącym dostawcą gier, a także mamy na swoim koncie kilka udanych projektów licencjonowania gier hazardowych na rynku ukraińskim i amerykańskim. Wydaliśmy już ponad 500 gier i na tym nie poprzestaniemy. O naszych planach: Wdrażaj automatyczne testy w naszych produktach, zarówno

2 września 2024 r

Python QA Automation Engineer (biuro w Kijowie)

Kijów

Jesteśmy stabilną ukraińską firmą z 12-letnią historią, która dynamicznie się rozwija i zaangażowana w rozwój swoich produktów. Jesteśmy wiodącym dostawcą gier, a także mamy na swoim koncie kilka udanych projektów licencjonowania gier hazardowych na rynku ukraińskim i amerykańskim.

Wydaliśmy już ponad 500 gier i na tym nie poprzestaniemy.

O naszych planach:

Wdrażaj automatyczne testy w naszych produktach, zarówno w wersji internetowej, jak i mobilnej produktu. Wprowadź możliwość uruchamiania testów na różnych lokalizacjach i domenach, które są dość podobne pod względem wizualizacji i funkcjonalności.

Jakie możliwości daje Ci współpraca z nami:

— Zbuduj architekturę frameworku testowego;

— pisz autotesty dla interfejsu użytkownika/API.

—Rozwój w kierunku automatyzacji mobilnej

—Rozwój w kierunku testów obciążeniowych;

Jesteś naszym idealnym kandydatem, jeśli posiadasz:

— ponad 2 lata doświadczenia z Pythonem, Pytestem;

- Możliwość tworzenia skryptów za pomocą Webdrivera;

—Możliwość tworzenia skryptów do testowania API;

— Możliwość tworzenia stabilnych lokalizatorów (xPath, CSS);

— Możliwość pisania autotestów dla aplikacji mobilnych;

- Nie jesteś przeciwny biurowej formie pracy i kierujesz się pracą w zespole.

Dodatkowym atutem będzie:

— Znajomość JS i SQL;

— Możliwość pracy z CI/CD;

- Znajomość dramatopisarza;

—Znajomość narzędzi do testowania obciążenia (Locust, JMeter itp.).

Główne zadania:

— Pisanie nowych autotestów;

— Wsparcie i rozwój frameworku testowego;

— Pisanie skryptów wsparcia dla zespołu QA;

— Podręcznik pomocy QA w rozwoju w kierunku automatyzacji;

— Rozpoczęcie kierunku testów wydajnościowych będzie dodatkowym atutem.

Dbamy o zdrowie naszych pracowników:

— Ubezpieczenie medyczne;

—17 dni kalendarzowych urlopu;

— Rekompensata za dni chorobowe;

—50-75% opłaty za zdrowy styl życia.

Kijów