Następna praca

Promotor-trener w Asbis-Ukrayina

18 września

29 wyświetleń

Asbis-Ukrayina

0 recenzji
Brak doświadczenia
Kijów
Pełny etat

ASBIS UKRAINE LLC< /b> spółka zależna ASBISc Enterprises PLC (GPW: ASB) - wiodącego dystrybutora z wartością dodaną, OEM i dostawcy rozwiązań IT, IoT, IoT, AI w całej Europie Środkowo-Wschodniej, FSU, MEA zaprasza do udziału w konkursie na stanowisko < b style="font-weight: 700">Promotor sprzedaży detalicznej-trener najwyższa akustyka i telewizjaZadania:Opracowanie i prowadzenie szkoleń produktowych i sprzedażowychDostosowanie materiałów edukacyjnych i marketingowych do potrzeb rynku ukraińskieg

ASBIS UKRAINE LLC< /b> spółka zależna ASBISc Enterprises PLC (GPW: ASB) - wiodącego dystrybutora z wartością dodaną, OEM i dostawcy rozwiązań IT, IoT, IoT, AI w całej Europie Środkowo-Wschodniej, FSU, MEA zaprasza do udziału w konkursie na stanowisko < b style="font-weight: 700">Promotor sprzedaży detalicznej-trener najwyższa akustyka i telewizja

Zadania:

  • Opracowanie i prowadzenie szkoleń produktowych i sprzedażowych
  • Dostosowanie materiałów edukacyjnych i marketingowych do potrzeb rynku ukraińskiego
  • Szkolenie konsultantów sprzedaży w sklepach na terenie Kijowa i regionu
  • li>
  • Kontrola dostępności towaru i stanu obszarów brandowanych
  • Instalacja i podłączenie materiałów POS
  • W dni szczytowe i wysoki sezon pracy na hali sprzedażowej (identyfikacja potrzeb, konsultacje, sprzedaż produktów). Zajmie to 30% czasu.
  • Wdrożenie planu sprzedaży i wskaźników jakości
  • Regulacyjny monitoring cen, aktywności konkurencji

Region pracy: Kijów

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy jako trener produktowy lub w sieciach sprzedaży elektroniki użytkowej (będzie zaletą)
  • Znajomość rynku akustycznego (preferowana)
  • Możliwość szybkiego uczenia się i pamiętaj o parametrach technicznych produktów
  • Komunikacyjność, odpowiedzialność, celowość
  • Dyscyplina i samoorganizacja
  • Kompetentny język

Co oferujemy:

  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Szkolenia i możliwość dalszego rozwoju w firmie
  • 5-dniowy grafik pracy
  • 8-godzinny dzień roboczy

Po odpowiedzi na ogłoszenie i przesłaniu CV do Spółki (TOV PII "ASBIS-UKRAINE"), zarejestrowanej i działającej zgodnie z ustawodawstwem Ukrainy, numer rejestracyjny 25274129, adres rejestracyjny: 03061, Ukraina , Kijów, ul. Gazova, 30 (dalej „Spółka”), potwierdzasz i zgadzasz się, że Spółka przetwarza Twoje dane osobowe zawarte w Twoim CV zgodnie z Ustawą Ukrainy „O ochronie danych osobowych” oraz przepisami RODO< /p>

Kijów
Pełny etat