Następna praca

Dyrektor finansowy w ARMALITAS, TOV

18 września

32 wyświetlenia

ARMALITAS, TOV

0 recenzji
Brak doświadczenia
Charków

Duża firma specjalizująca się w zarządzaniu sklepami detalicznymi. W związku z rozszerzeniem naszej działalności poszukujemy odpowiedzialnego i doświadczonego Dyrektora Finansowego:Wymagania: Doświadczenie na stanowiskach finansowych od 5 lat.Wiedza z zakresu analizy i planowania finansowego.Wysoka znajomość finansów. Umiejętności zarządzania finansami firmy.Umiejętność analizy wskaźników finansowych i podejmowania strategicznych decyzji.Komunikacja i umiejętność pracy w zespole. Zadania:Opracow

    Duża firma specjalizująca się w zarządzaniu sklepami detalicznymi. W związku z rozszerzeniem naszej działalności poszukujemy odpowiedzialnego i doświadczonego Dyrektora Finansowego:

Wymagania:

  • Doświadczenie na stanowiskach finansowych od 5 lat.
  • Wiedza z zakresu analizy i planowania finansowego.
  • Wysoka znajomość finansów.
  • Umiejętności zarządzania finansami firmy.
  • Umiejętność analizy wskaźników finansowych i podejmowania strategicznych decyzji.
  • Komunikacja i umiejętność pracy w zespole.

Zadania:

  • Opracowywanie i wdrażanie strategii finansowych firmy.
  • Kontrola nad działalności finansowej firmy.
  • Przygotowywanie sprawozdawczości finansowej i analiza jej wyników.
  • Zarządzanie zasobami finansowymi firmy.
  • Planowanie i kontrola budżetów.
  • li>
  • Interakcja z audytorami i instytucjami finansowymi.< /li>

Oferujemy:

    < li>Konkurencyjne wynagrodzenie i pakiet socjalny.< li>Ciekawe i różnorodne projekty.
  • Przyjazna i dynamiczna atmosfera pracy.
  • Umiejętność pracy w zespole, skutecznej komunikacji z różnymi interesariuszami, prezentowania swoich pomysłów

Jeśli jesteś gotowy dołączyć do naszego zespołu i jesteś otwarty na nowe wyzwania, prześlij swoje CV, odpowiadając na to ogłoszenie. Będzie nam miło widzieć Cię w naszym zespole!

< strong>     Ш< /strong>nowi kandydaci, informacja zwrotna jest przekazywana tylko wtedy, gdy spełniasz określone wymagania, dlatego prosimy o dokładne wprowadzanie informacji w CV i liście motywacyjnym.

Charków