Następna praca

Kierownik projektu (E-COMMERCE) w UNILIME

Opublikowano ponad 30 dni temu

61 wyświetlenie

UNILIME

UNILIME

0 recenzji
Brak doświadczenia

26 lipca 2024 Kierownik projektu (E-COMMERCE) віддалено Nasza firma rozwija się i aktywnie poszukujemy utalentowanych osób, które dołączą do naszego projektowanie. Poszukujemy pełnego pasji i ambitnego Project Managera, który pragnie rozwijać się w dynamicznej branży oprogramowania. Ta osoba będzie cennym nabytkiem dla naszego zespołu, znanego z dostarczania najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych. Wymagania: Udokumentowane doświadczenie w zarządzaniu projektami lub na stanow

26 lipca 2024

Kierownik projektu (E-COMMERCE)

віддалено

Nasza firma rozwija się i aktywnie poszukujemy utalentowanych osób, które dołączą do naszego projektowanie. Poszukujemy pełnego pasji i ambitnego Project Managera, który pragnie rozwijać się w dynamicznej branży oprogramowania. Ta osoba będzie cennym nabytkiem dla naszego zespołu, znanego z dostarczania najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych.

Wymagania:

  • Udokumentowane doświadczenie w zarządzaniu projektami lub na stanowiskach pokrewnych
  • Górne -Średniozaawansowany poziom znajomości języka angielskiego lub wyższy
  • Wyjątkowe umiejętności analityczne, rozwiązywania problemów, współpracy w zespole i rozwiązywania konfliktów
  • Silne umiejętności organizacyjne umożliwiające zarządzanie i nadzorowanie wszystkich etapów projektu, zapewniające terminową realizację < /li>
  • Doskonałe umiejętności komunikacji, zarówno pisemnej, jak i ustnej, z dużymi umiejętnościami prognozowania
  • Umiejętność doskonalenia się w środowisku wielozadaniowym
  • Doświadczenie w obsłudze witryn e-commerce (Shopify/WordPress )

Dodatkowym atutem będzie:

  • Kontrola jakości/doświadczenie w rozwoju
  • Umiejętność przeprowadzić dokładny research
  • Doświadczenie w pracy z WordPressem

Obowiązki:

  • Skutecznie się komunikować z właścicielami produktów i użytkownikami końcowymi w celu zebrania wymagań dotyczących funkcji
  • Zidentyfikuj i zabezpiecz niezbędne zasoby, umiejętności i wiedzę, aby osiągnąć cele projektu
  • Zarządzaj ryzykiem, aby zminimalizować ryzyko projektu
  • Twórz, aktualizuj i udoskonalaj propozycje przypisanych projektów, definiując cele projektu
  • Zarządzaj oczekiwaniami klientów dotyczącymi produktów i usług, aby zapewnić ich satysfakcję
  • Rozwiązuj problemy w całym cyklu życia projektu, w tym rozwój, kontrola jakości, testy akceptacji użytkownika, dostawa do produkcji i przejście do pełnego wdrożenia

Oferujemy:

    < li> Rozwój zawodowy i dostęp do różnorodnych możliwości rozwoju zawodowego
  • Elastyczność pracy zdalnej lub w naszym nowoczesnym, przytulnym biurze w Sumach
  • Atrakcyjny pakiet socjalny obejmujący 17 dni płatnego urlopu, płatne zwolnienie chorobowe urlopy i wsparcie psychiczne w ramach indywidualnych sesji psychologicznych w firmie
  • Stabilny dochód
  • Ugruntowane i przejrzyste procesy firmowe

    Odpowiedni kandydat dołączy do naszych Marakas Zespół cyfrowy