Następna praca

Programista backendu (PHP). w ​Finsight Group Inc.

Opublikowano ponad 30 dni temu

60 wyświetleń

​Finsight Group Inc.

0 recenzji
Brak doświadczenia

26 lipca 2024 Programista backendu (PHP) Київ, віддалено Rola: My poszukujesz średniego/starszego programisty backendowego (PHP), który dołączy do naszego zespołu na pełny etat. Będziesz częścią zmotywowanego zespołu odpowiedzialnego za wdrażanie nowej funkcjonalności dla jednej z platform, badanie i ocenę rozwiązań technicznych oraz pisanie wysokiej jakości i łatwego w utrzymaniu kodu. Kluczowe wymagania: ● Ponad 3 lata komercyjnego rozwoju PHP ● PHP 8+ (OOP) ● Znajomość framewo

26 lipca 2024

Programista backendu (PHP)

Київ, віддалено

Rola:

My poszukujesz średniego/starszego programisty backendowego (PHP), który dołączy do naszego zespołu na pełny etat. Będziesz częścią zmotywowanego zespołu odpowiedzialnego za wdrażanie nowej funkcjonalności dla jednej z platform, badanie i ocenę rozwiązań technicznych oraz pisanie wysokiej jakości i łatwego w utrzymaniu kodu.

Kluczowe wymagania:

● Ponad 3 lata komercyjnego rozwoju PHP

● PHP 8+ (OOP)

● Znajomość frameworku Symfony

● Bazy danych (MySQL 8.0+, Postgres) – wszystkie typy złączy, wiedza o grupowaniach i funkcjach okien , transakcje, zrozumienie indeksów

● Znajomość wzorców projektowych i najlepszych praktyk (czysty/cebulowy/sześciokątny (warstwy), SOA, SOLID, KISS, DRY, YAGNI)

● DDD zrozumienie

● Docker, k8s (podstawowa wiedza)

● Git, przepływ pracy Pull Request, CI/CD

● Wysoki poziom odpowiedzialności

< p> ● Dąż do ciągłego doskonalenia, bądź proaktywny

● Duża dbałość o szczegóły

● Bycie współpracującym i elastycznym graczem zespołowym

● Silne umiejętności komunikacyjne

● Umiejętność zarządzania czasem

● Poziom języka angielskiego: średniozaawansowany/wyższy-średnio zaawansowany.

Byłoby plusem:

● Laravel, frameworki Slim

< p> ● Integracja usług AWS

● Mikrousługi, kolejka/magistrala komunikatów, protokoły JSON-RPC/grpc;

● NodeJS, Python

● WebSockets

● NoSql DB (ElasticSearch, OpenSearch itp.)

● RabbitMQ.

Kluczowe obowiązki:

● Badanie i ocena opcji technicznych w celu implementacji wymagań biznesowych

● Wdrażanie nowych funkcjonalności i wsparcie istniejącego kodu

● Analizowanie i oszacowanie wysiłków wdrożeniowych

● Napisz wysokiej jakości, łatwy w utrzymaniu kod. Postępuj zgodnie ze standardami firmy

● Pisanie testów

● Monitorowanie stanu aplikacji

● Uczestnictwo w procedurach i procesach zespołu Agile.

Oprócz konkurencyjnego wynagrodzenia oferujemy:

● Przyjazny zespół

< p> ● Elastyczne godziny pracy (pracę możesz rozpocząć od 8 do 12, w zależności od codziennych spotkań)

● Praca zdalna, z możliwością powrotu do biura w Kijowie, gdy tylko będzie to możliwe

Biuro w centrum miasta – centrum biznesowe Panorama w pobliżu Alei Krajobrazowej, 10 minut od stacji metra Golden Gate;

ient nieformalny styl przywództwa i komunikacji, wykwalifikowane zarządzanie;

● Praca w środowisku Agile

VIEW Uczestnictwo w seminariach, szkoleniach i konferencjach

● Lekcje języka angielskiego online i możliwość wykorzystania języka angielskiego w pracy

p>

● Budowanie zespołu i inne zajęcia

● Coroczna weryfikacja wynagrodzenia

● Płatne urlopy, płatne zwolnienia lekarskie

● Brak okresów próbnych

● Korporacyjne programy ubezpieczenia medycznego od daty rozpoczęcia

● Księgowość i wsparcie PE

● Program poleceń.

Informacje o Finsight:

Finsight Group Inc. to produkt z siedzibą w Nowym Jorku firma oferująca wysoce dostępne, opłacalne i bezproblemowe środowisko do badania, poszukiwania, strukturyzowania, wprowadzania na rynek i monitorowania nowych produktówpozwy i papiery wartościowe rynku wtórnego.

Jesteśmy przyjaznym, zgranym zespołem zmotywowanych i otwartych osób, zaangażowanych w rozwój osobisty, rozwiązywanie rzeczywistych problemów oraz dostarczanie naszym klientom doskonałych produktów i usług.

Rozwijamy cztery wiodące platformy w branży instrumentów o stałym dochodzie w USA. Co miesiąc ponad 30 miliardów dolarów jest sprzedawane wyłącznie za pośrednictwem naszego oprogramowania we wszystkich głównych bankach z Wall Street i setkach największych korporacji na świecie.

Nasze produkty:

  • Finsight (finsight.com) – bezpłatna baza danych transakcji nowych emisji i wyszukiwarka amerykańskich papierów wartościowych zabezpieczonych aktywami.
  • Datarooms ( Dealvdr.com , 17g5.com ,vesvesset.com , verisend.com ) – elektroniczny pokój danych służący do udostępniania nawet dziesiątek tysięcy plików kontrahentom, co usprawnia zgodność z Zasadą 17g5 SEC, oraz pełnienie roli biblioteki dokumentów dla korporacji w celu usprawnienia dostępu inwestorów do dokumentacji transakcji i okresowych raportów. Zawiera szczegółowe uprawnienia użytkownika.
  • Deal Roadshow (dealroadshow.finsight.com) – elektroniczna platforma roadshow używana do promowania roadshow z transakcjami i poza transakcjami w zakresie ofert akcji, długów, ofert komunalnych i prywatnych.
  • Evercall (evercall.co) to wspierana przez operatora usługa połączeń konferencyjnych, specjalizująca się w wydarzeniach związanych z rynkiem kapitałowym i finansami przedsiębiorstw.
  • CapEdge (capedge.com) – baza danych i wyszukiwarka dokumentów SEC (EDGAR) i transkrypcji zarobków.
  • Allocate – potężne rozwiązanie do archiwizacji i wizualizacji ostatecznego przydziału w procesie budowania księgi popytu nowego numeru.