Kierownik projektu (organizacja charytatywna) w Profi Velding, OOO

23 września

20 wyświetleń

Profi Velding, OOO

0 recenzji
Brak doświadczenia
Kijów
Pełny etat

Naszą misją jest pomaganie obywatelom, weteranom, organizacjom non-profit, małym firmom i organizacjom zajmującym się infrastrukturą społeczną przetrwać i prosperować podczas wojny i po niej. Wierzymy, że każdy ma prawo do godnego życia i dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić to prawo osobom dotkniętym konfliktem.Nasze wysiłki skupiamy na regionach najbardziej potrzebujących pomocy : Czernihów, Sumy, Charków, Zaporoże, Chersoń i Mikołajów.Główne obowiązki: • Zarządzanie projektami; • Zarządza

Naszą misją jest pomaganie obywatelom, weteranom, organizacjom non-profit, małym firmom i organizacjom zajmującym się infrastrukturą społeczną przetrwać i prosperować podczas wojny i po niej. Wierzymy, że każdy ma prawo do godnego życia i dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić to prawo osobom dotkniętym konfliktem.

Nasze wysiłki skupiamy na regionach najbardziej potrzebujących pomocy : Czernihów, Sumy, Charków, Zaporoże, Chersoń i Mikołajów.

Główne obowiązki:

• Zarządzanie projektami;

• Zarządzanie dokumentacja i obieg dokumentów; Organizacja procesów logistycznych; Komunikacja z partnerami zagranicznymi i darczyńcami (w tym w języku angielskim); Przygotowanie raportów dla darczyńców (w tym w języku angielskim).

Oczekiwania wobec kandydata:

• Biegła znajomość języka angielskiego (poziom średnio zaawansowany);< /p>

• Doświadczenie w obsłudze pakietu MS Office;

• Analityczne nastawienie;

• Wysoka odpowiedzialność i koncentracja na wynikach;

• Wysoka efektywność i elastyczność komunikacyjna.

Oferujemy:

• Godziny pracy : pon.-pt., 9:00-18:00 (czasami możliwe są zmiany w zależności od okoliczności);

• Możliwość pracy w międzynarodowym zespole przy ważnych projektach społecznych;

• Konkurencyjne wynagrodzenie.

Z przyjemnością rozważymy Twoje CV!

Kijów
Pełny etat