Następna praca

Tester gier (bez doświadczenia) w GameQuality Assuarance

23 września

21 wyświetlenie

GameQuality Assuarance

0 recenzji
Brak doświadczenia
Kijów

Szukamy entuzjastów gier, którzy dołączą do naszego zespołu jako młodszy tester gier. Jeśli pasjonujesz się grami, chcesz mieć wpływ na ich jakość i jesteś gotowy się uczyć, ta praca jest dla Ciebie!Obowiązki: Testowanie nowych gier na różnych etapach rozwoju.Identyfikowanie i dokumentowanie błędów i wad.Przekazywanie konstruktywnych informacji zwrotnych na temat rozgrywki i mechaniki.Współpraca z zespołem programistów w celu wyeliminować zidentyfikowane problemy.Udział w testach na różnych plat

Szukamy entuzjastów gier, którzy dołączą do naszego zespołu jako młodszy tester gier. Jeśli pasjonujesz się grami, chcesz mieć wpływ na ich jakość i jesteś gotowy się uczyć, ta praca jest dla Ciebie!

Obowiązki:

  • Testowanie nowych gier na różnych etapach rozwoju.
  • Identyfikowanie i dokumentowanie błędów i wad.
  • Przekazywanie konstruktywnych informacji zwrotnych na temat rozgrywki i mechaniki.
  • Współpraca z zespołem programistów w celu wyeliminować zidentyfikowane problemy.
  • Udział w testach na różnych platformach (konsole, komputery PC, urządzenia mobilne).

Wymagania:

  • Silna pasja do gier wideo i znajomość różnych gatunków.
  • Podstawowa umiejętność obsługi komputera i chęć nauki.
  • Dbałość o szczegóły i analityczne myślenie
  • Umiejętność pracy w zespole i skutecznej komunikacji.

Oferujemy:

  • Możliwość szkoleń i rozwoju zawodowego w dynamicznej branży.
  • Udział w tworzeniu ciekawych gier i zdobywaniu prawdziwego doświadczenia.
  • Przyjazny zespół i wsparcie doświadczonych kolegów.
  • Grafik pracy: 5/2 od 9:00 do 18:00

Jeśli jesteś gotowy, aby stać się częścią naszego zespołu i mieć wpływ na jakość rozgrywek, wyślij swoje CV! Czekamy na Ciebie!

Kijów