Następna praca

Kierownik projektu w PK-Servis

4 września

43 wyświetlenia

PK-Servis

PK-Servis

0 recenzji
Brak doświadczenia
Dnipro

4 września 2024 r Kierownik Projektu Dnipro Zapraszamy do naszego zespołu Kierownik Projektu IT < b > Oferujemy: pracę w zespole profesjonalistów przy ciekawych nowoczesnych projektach harmonogram pracy: pon.-pt. w godzinach 09:00 - 18:00 (praca w biurze w Dnieprze) gwarancje socjalne zgodnie z Kodeksem pracy Główne obowiązki < li> Pełne wsparcie projektu Zbieranie, analiza, dokumentacja wymagań klienta Koordynacja procesu deweloperskiego: kontrola realizacji zadań i dotrzymywania

4 września 2024 r

Kierownik Projektu

Dnipro

Zapraszamy do naszego zespołu Kierownik Projektu IT

< b > Oferujemy:

  • pracę w zespole profesjonalistów przy ciekawych nowoczesnych projektach
  • harmonogram pracy: pon.-pt. w godzinach 09:00 - 18:00 (praca w biurze w Dnieprze)
  • gwarancje socjalne zgodnie z Kodeksem pracy

Główne obowiązki

    < li> Pełne wsparcie projektu
  • Zbieranie, analiza, dokumentacja wymagań klienta
  • Koordynacja procesu deweloperskiego: kontrola realizacji zadań i dotrzymywania terminów, interakcja z użytkownikami biznesowymi i programistami
  • Zarządzanie, aktualizacja dokumentacji deweloperskiej, koordynacja prac nad niezbędną dokumentacją dla projektu
  • Udział w projektowaniu nowego oprogramowania
  • Identyfikacja ryzyk i opracowanie strategii dla ich minimalizacja
< p> Wymagania:

  • Doświadczenie w organizowaniu działań analitycznych na początku projektów
  • Doświadczenie w zbieraniu wymagań i tworzeniu dokumentacji projektowej
  • Doświadczenie w pracy z klientami, umiejętność nawiązywania kontaktu, efektywnego budowania pracy.
  • Rozwinięte umiejętności organizacyjne i zarządcze.
  • Znajomość metodologii i frameworków zarządzania projektami
  • Praktyczne doświadczenie w pisaniu specyfikacji technicznych dla zespołu programistów
  • Umiejętność opisywania (historie użytkowników, przypadki użycia)
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne, proaktywność, umiejętność pracy w zespole i podejmowania ważnych decyzji

Będzie dodatkowym atutem:

  • Doświadczenie w pracy z metodykami Agile
  • Doświadczenie w szacowaniu kosztów pracy na podstawie analizy biznesowej na etapie zapytania ofertowego i/lub rozpoczęcia projektu.

Rozważamy kandydatów gotowych do pracy w trybie offline w biurze w mieście Dniepr. Zdalne – nie brane pod uwagę. Dziękuję za uwagę!

Czekamy na Twoje CV!

Dnipro