Następna praca

Starszy inżynier uczenia maszynowego w EPAM Systems, Inc.

4 września

37 wyświetleń

EPAM Systems, Inc.

0 recenzji
Brak doświadczenia

Opis starszego inżyniera ds. uczenia maszynowego Poszukujemy wykwalifikowanego starszego inżyniera uczenia maszynowego , który dołączy do naszego zespołu. Wybrany kandydat będzie odgrywał kluczową rolę w opracowywaniu i wdrażaniu najnowocześniejszych rozwiązań z zakresu wizji komputerowej przy użyciu usług Amazon Web Services i języka Python. Opcja zdalna dotyczy wyłącznie Kandydatów, którzy będą pracować z dowolnej lokalizacji na Ukrainie. #LI-DNI Obowiązki Opracuj i wdroż model CV w celu

Opis starszego inżyniera ds. uczenia maszynowego

Poszukujemy wykwalifikowanego starszego inżyniera uczenia maszynowego , który dołączy do naszego zespołu. Wybrany kandydat będzie odgrywał kluczową rolę w opracowywaniu i wdrażaniu najnowocześniejszych rozwiązań z zakresu wizji komputerowej przy użyciu usług Amazon Web Services i języka Python.

Opcja zdalna dotyczy wyłącznie Kandydatów, którzy będą pracować z dowolnej lokalizacji na Ukrainie.

#LI-DNI

Obowiązki

  • Opracuj i wdroż model CV w celu monitorowania bezpieczeństwa ŚOI na morzu GoM platforma korzystająca z usług chmurowych AWS
  • Zidentyfikuj brakujące kaski, rękawiczki i gogle ochronne i zapisz ustalenia w bazie danych obserwacji Oxy w celu podjęcia dalszych działań
  • Stworzenie podstawy obliczeniowej MLOps dla widzenia komputerowego, umożliwienie ogólnego wykorzystania w przyszłych modelach i przypadkach użycia
  • Współpraca z zespołami interdyscyplinarnymi, aby zapewnić pomyślne wdrożenie i działanie rozwiązania CV
  • Współpraca z urządzeniami brzegowymi i AWS Greengrass w celu wdrożenia Model CV do granic możliwości
  • Wykorzystaj Python i Pandy do przetwarzania danych i tworzenia modeli
  • Przyczyniaj się do ciągłego ulepszania rozwiązania CV i jego integracji z usługami AWS
  • Wymagania

    • ponad 3 lata odpowiedniego doświadczenia zawodowego
    • Biegłość w zakresie usług Amazon Web Services (AWS) usług w chmurze, w tym segmentów S3, AWS Lambda itp. < /li>
    • Duża wiedza w zakresie Pythona i Pand, a także doświadczenie z bibliotekami uczenia maszynowego, takimi jak Tensorflow, Keras, PyTorch i NVIDIA TensorRT
    • Solidne zrozumienie zasad i technik widzenia komputerowego, z skoncentruj się na opracowywaniu i wdrażaniu modeli CV
    • Doświadczenie we wdrażaniu rozwiązań na urządzenia brzegowe i znajomość najlepszych praktyk MLOps
    • Możliwość pracy z Dockerem i Git w celu kontroli wersji i konteneryzacji
    • Doskonałe umiejętności rozwiązywania problemów i umiejętności analityczne, ze szczególną dbałością o szczegóły
    • Skuteczne umiejętności komunikacyjne i umiejętność współpracy z zespołami interdyscyplinarnymi
    • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2+

    Oferujemy

    • Pracę według elastycznego grafiku zdalnie lub w dowolnym z naszych komfortowych biur lub przestrzeni coworkingowych na Ukrainie
    • Odbierz niezbędny sprzęt do wykonywania swoich zadań zawodowych
    • Zmień projekty i stosy technologiczne w ramach EPAM
    • Zdobądź doświadczenie w różnych obszarach biznesowych (ubezpieczenia, e-commerce, opieka zdrowotna, finanse, podróżowanie, media, sztuczna inteligencja, i nie tylko)
    • Rozważ opcje relokacji w ponad 30 krajach na całym świecie
    • Weź udział w programach wolontariackich, charytatywnych i społecznościach (zarówno technicznych, jak i opartych na zainteresowaniach)
    • Możesz wspólnie ze swoim menadżerem zaplanuj indywidualną ścieżkę kariery
    • Otrzymuj regularne informacje zwrotne od współpracowników
    • Bezpłatnie doskonal swój angielski pod okiem certyfikowanych nauczycieli (Kluby Speaking, kursy przygotowujące do rozmowy kwalifikacyjnej z klientem itp.)
    • Skorzystaj z możliwości bezpłatnego szkolenia i certyfikacji w zakresie AWS, GCP lub Azure Clouds
    • Skorzystaj z wewnętrznego programu szkoleniowego E-learn (ponad 18 200 specjalistycznych programów szkoleniowych i mentoringowych)
    • Uzyskaj dostęp do kont firmowych w LinkedIn Learning, Get Abstract i innych zasobach partnerów
    • Studiuj w EPAM Solution Architecture School pod okiem instruktorów, którzy są praktykującymi architektami
    • Rozwijaj się jako lider , dołącz do szkoły zarządzania dostawami, zarządzania zasobami, szkoły Leadership Essentials i nie tylko
    • Weź udział w społecznościach wewnętrznych (ponad 500 spotkań, dyskusji technicznych, sesji burzy mózgów, wydarzeń i konferencji online rocznie)
    • Wakacje i zwolnienie lekarskie (w tym zwolnienie lekarskie bez zaświadczeń lekarskich)
    • Szeroka oferta programów Dobrowolnego Ubezpieczenia Medycznego zapewniająca zarówno leczenie, jak i różnorodne opcje profilaktyczne (w tym zajęcia sportowe)
    • Ubezpieczenie medyczne dla członkowie rodziny według stawek korporacyjnych
    • Wsparcie firmy podczas ważnych wydarzeń życiowych (poród lub adopcja, małżeństwo itp.)
    • Wsparcie komfortu psychicznego: zniżki na usługi specjalistów lub trenerów zdrowia psychicznego, szkolenia tematyczne
    • Program E-kids - bezpłatny program szkolenia w zakresie języka programowania dla dzieci EPAMerów

    EPAM stara się zapewnić swojemu globalnemu zespołowi ponad 52 800 specjalistów w ponad 55 krajów z możliwościami rozwoju zawodowego od pierwszego dnia współpracy. Źródłem sukcesu EPAM są nasi współpracownicy, dlatego cenimy współpracę, staramy się zawsze rozumieć biznes naszych klientów i dążymy do najwyższych standardów jakości. Bez względu na to, gdzie jesteś, dołączysz do oddanej, zróżnicowanej społeczności, która pomoże Ci w pełni wykorzystać Twój potencjał.