Następna praca

Kierownik projektu w TrendX

23 września

17 wyświetleń

TrendX

TrendX

0 recenzji
Brak doświadczenia
Lwów

Witajcie! Nazywam się Anya, jestem menadżerem HR w TRENDX, jednej z wiodących agencji cyfrowych na Ukrainie. Jesteśmy młodym, kreatywnym zespołem profesjonalistów, pasjonatów tego co kochamy. Mamy ponad 7-letnie doświadczenie na rynku marketingowym i dziesiątki stałych, zadowolonych klientów. Naszą główną działalnością jest cyfrowość i nowy kierunek w tworzeniu szkół online, produkcji ekspertów i pozyskiwaniu klientów do projektów edukacyjnych. W związku z powiększaniem się personelu poszukujemy

Witajcie! Nazywam się Anya, jestem menadżerem HR w TRENDX, jednej z wiodących agencji cyfrowych na Ukrainie. Jesteśmy młodym, kreatywnym zespołem profesjonalistów, pasjonatów tego co kochamy. Mamy ponad 7-letnie doświadczenie na rynku marketingowym i dziesiątki stałych, zadowolonych klientów. Naszą główną działalnością jest cyfrowość i nowy kierunek w tworzeniu szkół online, produkcji ekspertów i pozyskiwaniu klientów do projektów edukacyjnych.

W związku z powiększaniem się personelu poszukujemy utalentowanych, kreatywnych osób, które chcą się rozwijać i doskonalić razem z us.

Kilka ważnych liczb:

  • 97 projektów i ponad 100 aktywnych klientów;
  • 590 000 dolarów to reklama budżet naszych klientów w sieciach społecznościowych na rok 2023;
  • 15 pracowników poniżej 30. roku życia to Twoi przyszli współpracownicy;
  • 2 biura w centrum miasta.

Oferujemy:

  • Wysoki poziom płatności w porównaniu do rynku.
  • Możliwość pracy w biurze w mieście centrum (na życzenie); >
  • Dzień roboczy - pon-pt, w godzinach 10:00 - 18:00;
  • Ciągła edukacja, szkolenia, najlepsze książki i kursy na nasz koszt;< /li>
  • Jasno określone zadania i oczekiwany rezultat;
  • Przystosuje Cię specjalista zajmujący kluczowe stanowiska w firmie lub osobiście menadżer;
  • Klasa z klasą zespół do 30 roku życia, będziesz pracować z profesjonalistami;
  • Ciekawy system motywacyjny, „piłki”, bonusy, nagrody itp.;
  • Fajne budowanie zespołu co tydzień – Ty od razu poczujesz się częścią zespołu.

Wymagania dla Ciebie:

  • Doświadczenie na stanowisku kierownika projektu/produktu;
  • Doświadczenie w marketingu internetowym;
  • Podstawowe umiejętności sprzedażowe będą dodatkowym atutem;
  • < li> li>
  • Zrozumienie takich pojęć, jak plan i termin;
  • Organizacja;
  • Komunikacyjność;
  • Chęć i umiejętność uczenia się;
  • Odpowiedzialność.

Twoje przyszłe zadania:

  • Wyszukiwanie ekspertów/nauczycieli i komunikacja z nimi przez cały okres interakcji;
  • Zarządzanie zespołem projektowym;
  • Odpowiedzialny za wynik projektu i organizacji interakcji pomiędzy działem marketingu a działem sprzedaży;
  • Przygotowanie i uruchomienie kursów edukacyjnych w różnych formatach;
  • Analiza odbiorców, konkurencji i Klienta rozwój.

CHCESZ DOŁĄCZYĆ DO ZESPOŁU?! Zostaw swoje CVaraz, wkrótce się z Tobą skontaktuję i wspólnie zrobimy pierwsze kroki w kierunku wysokich wyników.

Nasze sieci społecznościowe : .instagram.com/trendx.ua

Recenzje wideo o nas: https://www.youtube.com/watch?v=zOXoenOgEwk&t=7s

Lwów