Kierownik Działu Produktów i Projektów w Consult Business Partner

23 września

18 wyświetleń

Consult Business Partner

0 recenzji
Brak doświadczenia
Kijów
Pełny etat

Firma produkująca technologię wojskową zaprasza menedżera do zespołu działu produktów i projektów/Hardware developerNasza firma tworzy i rozwija innowacyjną podejście do szkolenia wojskowego na Ukrainie i wdraża nowoczesne standardy szkolenia żołnierzy i ludności cywilnej, tworząc najnowsze interaktywne systemy szkoleniowe.Kluczowa rola stanowiska:Zarządzanie produktem na wszystkich etapach cyklu życia (od pomysłu do wdrożenia/transformacji).Obowiązki:Badanie i analiza potrzeb biznesowych firmy

Firma produkująca technologię wojskową zaprasza menedżera do zespołu działu produktów i projektów/Hardware developer

Nasza firma tworzy i rozwija innowacyjną podejście do szkolenia wojskowego na Ukrainie i wdraża nowoczesne standardy szkolenia żołnierzy i ludności cywilnej, tworząc najnowsze interaktywne systemy szkoleniowe.

Kluczowa rola stanowiska:Zarządzanie produktem na wszystkich etapach cyklu życia (od pomysłu do wdrożenia/transformacji).

Obowiązki:

  • Badanie i analiza potrzeb biznesowych firmy
  • Zarządzanie portfelem i cyklem życia produktu.
  • Wdrożenie i organizacja pracy zespołu
  • Zbieranie wymagań, opracowanie podstawowej specyfikacji, uruchomienie projektu rozwoju produktu i kontrola na wszystkich etapach wdrożenia, kontrola tworzenia odpowiedniej dokumentacji technicznej
  • Tworzenie i utrzymanie backlogu produktu.
  • Organizacja i udział w spotkaniach technicznych
  • Przygotowywanie raportów analitycznych
  • Organizacja przygotowania materiałów szkoleniowych i prowadzenia sesji dla działy sprzedaży i marketingu
  • Prowadzenie monitoringu rynku i konkurencji, określanie potrzeb rynku
  • Udział w pozycjonowaniu produktu, definiowaniu grupy docelowej.
  • Zapewnienie skutecznej komunikacji w ramach projektów: jasne informowanie interesariuszy o statusach projektu, ryzyku i wynikach.
  • Organizacja i kontrola przygotowania raportów postępu projektu
  • Poszukiwanie możliwości ciągłego doskonalenia procesów i metod realizacji projektów zarządzanie produktami
  • Zarządzanie kalkulacją budżetu i kosztorysowaniem produktów, projektów.
  • Organizacja i zapewnienie efektywnej współpracy działu z innymi działami funkcjonalnymi firmy

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne.
  • Doświadczenie pracy na podobnym stanowisku 2 lata lub więcej lub ponad 5 lat doświadczenia na stanowiskach kierownika projektu, kierownika produktu z doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • Doświadczenie w budowaniu zespołów i zarządzaniu nimi;
  • Doświadczenie w pracy z produktem sprzętowym.

Firma oferuje:

  • Praca w profesjonalnym zespole, możliwość rozwoju zawodowego
  • Umowa o pracę na czas nieokreślony
  • Harmonogram pracy: 5/2 od 9- 00 do 18-00
  • Miejsce pracy — Kijów, metro Beresteyska
  • Konkurencyjny poziom wynagrodzenia
  • Okres próbny 2-3 miesiące

Kijów
Pełny etat