Następna praca

Kierownik projektu w Nove misto, BO, BF

1 września

27 wyświetleń

Nove misto, BO, BF

0 recenzji
Brak doświadczenia
Charków

Główne obowiązki:Fundusz zarządzania projektem.Przygotowanie i kontrola planów i budżetów projektu.Interakcja z partnerami, darczyńcami i innymi zainteresowanymi stronami.Zapewnienie realizacji projektów na czas i zgodnie z budżetem.Przygotowywanie raportów z projektów i prezentacja wyników kierownictwu funduszu.Organizacja i prowadzenie spotkań, spotkań i innych wydarzeń związanych z projektami.Zarządzanie zespołem projektowym i przydział zadań pomiędzy członkami zespołu.Opracowani

Główne obowiązki:

  • Fundusz zarządzania projektem.

  • Przygotowanie i kontrola planów i budżetów projektu.

  • Interakcja z partnerami, darczyńcami i innymi zainteresowanymi stronami.

  • Zapewnienie realizacji projektów na czas i zgodnie z budżetem.

  • Przygotowywanie raportów z projektów i prezentacja wyników kierownictwu funduszu.

  • Organizacja i prowadzenie spotkań, spotkań i innych wydarzeń związanych z projektami.

  • Zarządzanie zespołem projektowym i przydział zadań pomiędzy członkami zespołu.

  • Opracowanie i wdrożenie procedur zarządzania projektami w celu poprawy efektywności pracy.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe w zakresie zarządzania projektami, administracji biznesowej lub dziedzin pokrewnych.

  • Doświadczenie jako kierownik projektu.

  • Znajomość zasad zarządzania projektami.

  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i organizacyjne.

  • Umiejętność pracy w warunkach wielozadaniowości i stresu.

  • Wysoka znajomość obsługi komputera (MS Office, oprogramowanie do zarządzania projektami).

  • Możliwość pracy z dokumentacją.< /p>

  • Doświadczenie w organizacjach non-profit lub fundacjach charytatywnych będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • Konkurencyjne wynagrodzenie.

  • Możliwość rozwoju zawodowego i kariery.

  • Przyjazny i profesjonalny zespół.

  • Udział w ważnych i znaczących społecznie projektach.

  • Komfortowe warunki pracy w biurze.

Charków