Koordynator projektu audytu usług bankowych i pocztowych (zdalnie) w 4Service Group

1 września

27 wyświetleń

4Service Group

0 recenzji
Brak doświadczenia
Bila Tserkva

Koordynator projektów (praca z domu)Oferujemy:pracę przy ciekawych projektach mających na celu poprawę jakości obsługi w banku i urzędy pocztowe itp.;praca zdalna w międzynarodowej firmie z dowolnego miasta Ukrainy;stabilne wynagrodzenie (stawka) ;< /li>płatny staż (5-7 tys. UAH).przyjazna i profesjonalna atmosfera;możliwość pełnej samorealizacji i rozwoju kariery;Wymagania:Dostępność komputera stacjonarnego lub laptopa;Pełny etat Pn-Pt (praca w godz. dom); li>Musi posiadać umiejętności społeczn

Koordynator projektów (praca z domu)

Oferujemy:

  • pracę przy ciekawych projektach mających na celu poprawę jakości obsługi w banku i urzędy pocztowe itp.;
  • praca zdalna w międzynarodowej firmie z dowolnego miasta Ukrainy;
  • stabilne wynagrodzenie (stawka) ;< /li>
  • płatny staż (5-7 tys. UAH).
  • przyjazna i profesjonalna atmosfera;
  • możliwość pełnej samorealizacji i rozwoju kariery;
  • Wymagania:

    • Dostępność komputera stacjonarnego lub laptopa;
    • Pełny etat Pn-Pt (praca w godz. dom);
    • li>
    • Musi posiadać umiejętności społeczne. sieci (wyszukiwanie osób do wykonania zadań, zamieszczanie ogłoszeń, postów itp.), obecność rejestracji w różnych sieciach społecznościowych;
    • Pożądane doświadczenie w sprzedaży, sprzedaży internetowej;
    • < li >Umiejętność obsługi poczty elektronicznej, komunikatorów i programów biurowych;
    • Kompetentna mowa i umiejętność komunikowania się z ludźmi (ukraiński);
    • Stałe szybkie łącze internetowe;
    • li>
    • Aktywna pozycja życiowa, umiejętność osiągania wyników;
    • Odpowiedzialność i dyscyplina;
    • Wysoki poziom komunikacji i kreatywności.

    Obowiązki koordynatora:

    1. Praca z bazą zarejestrowanych tajnych inspektorów;
    2. Wyszukiwanie nowych tajnych inspektorów w mediach społecznościowych. sieci, miejsca pracy i inne zasoby oraz praca z nimi.
    3. Praca z Excelem
    4. Konsultowanie się i informowanie tajnych inspektorów przez telefon i komunikatory.
    5. li>Monitorowanie realizacji zadań kontroli jakości usług.

    Osoba kontaktowa - Ludmiła

    pisz, dzwoń pon.-pt. 10.00-18.00 z dopiskiem „projekty bankowe”

    lub zostaw swoje CV