Następna praca

Współpracownik projektu, Przeciwproliferacja w CRDF Global

Opublikowano ponad 30 dni temu

37 wyświetleń

CRDF Global

CRDF Global

0 recenzji
Brak doświadczenia
Kijów

***Stanowisko uzależnione od otrzymania środków***Przewidywana data rozpoczęcia finansowania i projektu to październik 1.2024 r., ale może on ulec zmianie. Podsumowanie stanowiska:Współpracownik projektu, Przeciwproliferacja zapewni wsparcie administracyjne i realizację zadań projektowych dla zespołu wdrażającego programy przeciwdziałania proliferacji, ze szczególnym naciskiem na bezpieczeństwo cybernetyczne i ochronę infrastruktury krytycznej, wspieranie międzynarodowych norm nieproliferacji or

***Stanowisko uzależnione od otrzymania środków***

Przewidywana data rozpoczęcia finansowania i projektu to październik 1.2024 r., ale może on ulec zmianie.

Podsumowanie stanowiska:

Współpracownik projektu, Przeciwproliferacja zapewni wsparcie administracyjne i realizację zadań projektowych dla zespołu wdrażającego programy przeciwdziałania proliferacji, ze szczególnym naciskiem na bezpieczeństwo cybernetyczne i ochronę infrastruktury krytycznej, wspieranie międzynarodowych norm nieproliferacji oraz przeciwdziałanie wpływom i agresji państwa proliferującego złoczyńcy.

Programowanie obejmie wzmocnienie cyberbezpieczeństwa instytucji rządowych i laboratoriów infrastruktury chemicznej i krytycznej oraz sektorów akademickich w celu identyfikacji pojawiających się zagrożeń i reagowania na nie.

Działania programistyczne mogą przybierać formę spotkań, warsztatów, szkoleń, konferencji, przyznawania grantów, konkursów badawczych, kampanii e-mailowych lub innych działań, zarówno bezpośrednich, jak i wirtualnych. Pod nadzorem Starszego Lidera Projektu, Współpracownik Projektu będzie zarządzał technicznymi, finansowymi i administracyjnymi aspektami przydzielonych projektów, aby spełnić cele CRDF Global i fundatora.

To stanowisko pracuje w biurze CRDF Global w Kijowie na Ukrainie.

Główne obowiązki:

  • Wspieranie badań, planowanie i zadania organizacyjne do programowania przeciwdziałania proliferacji.
  • Wspieranie kierowników projektów we współpracy z ekspertami merytorycznymi przy projektowaniu, opracowywaniu i wdrażaniu stacjonarnych i internetowych szkoleń, wydarzeń i programów budowania potencjału związanych z przeciwdziałaniem proliferacji.
  • < li>Zapewnianie wsparcia administracyjnego dla programów, w tym śledzenie budżetu, opracowywanie materiałów, komunikacja wewnętrzna i zewnętrzna.
  • Tworzenie korespondencji i komunikacja z zainteresowanymi stronami, w tym z fundatorami, ekspertami merytorycznymi, ukraińskimi i międzynarodowymi partnerami ze środowisk akademickich, publicznych i prywatnych sektora w celu koordynowania działań.
  • Tworzyj projekty dokumentów, w tym notatki, notatki ze spotkań, odczyty wydarzeń, raporty z projektów i raporty z oceny.
  • Nadzoruj zarządzanie dokumentami i informacjami, aby zapewnić zapisy i bazy danych, w tym elektroniczne i pliki fizyczne są aktualne i kompletne.
  • Program wsparcia lub inicjatywy obejmujące całą organizację.
  • Wspieraj inne programy i personel, jeśli jest to wymagane.
  • Podróż na terenie Ukrainy oraz w stosownych przypadkach na arenie międzynarodowej.
  • Inne przydzielone obowiązki.

KWALIFIKACJE/UMIEJĘTNOŚCI ORAZ WYMAGANIA WIEDZY:< /strong>

Wymagane:

  • Licencjat w pokrewnej dziedzinie;
  • ponad 2 lata doświadczenia zawodowego w coraz bardziej odpowiedzialnej sytuacji w zarządzaniu programami finansowanymi przez darczyńców;
  • Umiejętność pracy w środowisku współpracy z wieloma interesariuszami wewnętrznymi i zewnętrznymi;
  • Umiejętność zachowania elastyczności i dostosowywania się do zmian;
  • Doskonałe umiejętności organizacyjne i zdolność do dotrzymywać terminów;
  • Doskonałe umiejętności komunikacji pisemnej i ustnej;
  • silne poczucie pracy zespołowej i umiejętności interpersonalne;
  • biegła znajomość języka angielskiego, ukraińskiego;
  • Wielka Brytaniapozwolenie na pracę.

Preferowane:

  • Doświadczenie w pracy przy projektach finansowanych przez darczyńców, zwłaszcza dla rządu USA lub instytucji wielostronnych ;
  • Doświadczenie w pracy z organizacją non-profit;
  • Wykształcenie, wiedza lub znajomość zagadnień związanych z przeciwdziałaniem proliferacji, bezpieczeństwem cybernetycznym i ochroną infrastruktury krytycznej;
  • Doświadczenie w badania jakościowe i analiza danych.

CRDF Global oferuje konkurencyjny pakiet wynagrodzeń i świadczeń.

< p>

CRDF Global jest pracodawcą zapewniającym równość szans (EOE). CRDF Global zapewnia równe szanse zatrudnienia wszystkim wykwalifikowanym kandydatom bez względu na rasę, pochodzenie etniczne, religię, płeć, orientację seksualną, tożsamość płciową, pochodzenie narodowe, status weterana objętego ochroną, wiek lub niepełnosprawność.

W CRDF Global angażujemy się w promowanie różnorodności, równości, włączenia społecznego i dostępności (DEIA) we wszystkich aspektach naszej działalności. Zdajemy sobie sprawę, że wspieranie włączającego środowiska, które celebruje i obejmuje różnorodne perspektywy, jest nie tylko niezbędne dla naszego sukcesu organizacyjnego, ale także kluczowe dla poprawy bezpieczeństwa, zdrowia na świecie i rozwoju na całym świecie. Rozumiemy, że wspierając różnorodność w sposób globalny, uwzględniając włączenie i traktując priorytetowo dostępność, nasza organizacja stanie się silniejsza i bardziej innowacyjna w identyfikowaniu rozwiązań złożonych wyzwań świata.

Kijów