Następna praca

Specjalista techniczny w Kintegro, TOV

Opublikowano ponad 30 dni temu

45 wyświetleń

Kintegro, TOV

0 recenzji
Brak doświadczenia
Kijów
Pełny etat

Smart Defence jest ekspertem w dziedzinie ochrony obiektów przemysłowych, publicznych i prywatnych. Dla ukraińskiego przemysłu i firm zagranicznych dała się poznać jako stabilny i rzetelny partner w zakresie kompleksowych rozwiązań w kwestiach bezpieczeństwa.Obecnie poszukujemy specjalisty na stanowisko Inżynier systemów automatyki.Brak doświadczenia, ale podstawowe umiejętności i wiedza - nauczymy!Dla nas ważne jest:Wykształcenie wyższe techniczne; Doświadczenie w branży od 1 roku, rozważamy ró

Smart Defence jest ekspertem w dziedzinie ochrony obiektów przemysłowych, publicznych i prywatnych. Dla ukraińskiego przemysłu i firm zagranicznych dała się poznać jako stabilny i rzetelny partner w zakresie kompleksowych rozwiązań w kwestiach bezpieczeństwa.

Obecnie poszukujemy specjalisty na stanowisko Inżynier systemów automatyki.

Brak doświadczenia, ale podstawowe umiejętności i wiedza - nauczymy!

Dla nas ważne jest:

  • Wykształcenie wyższe techniczne;
  • Doświadczenie w branży od 1 roku, rozważamy również bez doświadczenia;
  • Doświadczenie w ustawianiu sprzętu i montażu szaf telekomunikacyjnych (będzie atut);
  • Znajomość instalacji SCS (będzie zaletą) ;
  • Umiejętność obsługi stacji lutowniczej;
  • Komunikacja, odpowiedzialność, gotowość do samodzielnego wykonania decyzje;
  • Gotowość do wyjazdów służbowych (w razie potrzeby).

Główne obowiązki obejmują:

  • Bierz udział w kalkulacji kosztów projektu;
  • Pomoc w technicznej realizacji projektów;
  • Wyszukaj sprzęt niezbędny do pełnej realizacji zadań;
  • li>Pisanie ofert technicznych dla klientów;
  • Konserwacja systemów w obiektach klientów;
  • Instalacja sprzętu.

Oferujemy:

  • Urzędowe zatrudnienie zgodnie z Kodeksem Pracy;
  • Całkowicie białe wynagrodzenie;
  • Elastyczny grafik pracy - 08.00 - 17.00, 09.00 - 18.00, 10.00 - 19.00;
  • Ambitne cele i różnorodne zadania;
  • Ciekawe i różnorodne projekty;
  • Gwarantowany rozwój zawodowy;
  • Przyjazny i profesjonalny zespół .
  • li>

Szukamy produktywnych, zorientowanych na cel osób z proaktywnym nastawieniem!

Czekamy na Twoje CV, jeśli jesteś gotowy, aby dołączyć do naszego zespołu i przybliżyć Ukrainę do zwycięstwa!

Kijów
Pełny etat