Następna praca

Menedżer produktu w INTERTOP

Opublikowano ponad 30 dni temu

122 wyświetlenia

INTERTOP

INTERTOP

0 recenzji
1 rok
Kijów

Wymagane umiejętności • doświadczenie na stanowiskach produktowych | Kierownik projektu od roku • umiejętność pracy z dużymi wolumenami danych • umiejętność budowania i testowania hipotez w celu ulepszenia produktu • zrozumienie specyfiki płatności i zwrotów zamówień online • współpraca z GA, Qlik, Jira Oferujemy• pracę przy ciekawych projektach z zakresu e-commerce • elastyczny grafik (biuro blisko metra, z wiatą, z generatorem)• szkolenia i możliwość uczestnictwa w imprezach zawodowych na kosz

Wymagane umiejętności

• doświadczenie na stanowiskach produktowych | Kierownik projektu od roku

• umiejętność pracy z dużymi wolumenami danych

• umiejętność budowania i testowania hipotez w celu ulepszenia produktu

• zrozumienie specyfiki płatności i zwrotów zamówień online

• współpraca z GA, Qlik, Jira

Oferujemy

• pracę przy ciekawych projektach z zakresu e-commerce

• elastyczny grafik (biuro blisko metra, z wiatą, z generatorem)

• szkolenia i możliwość uczestnictwa w imprezach zawodowych na koszt firmy

• zniżki korporacyjne

• płatne urlopy i zwolnienia lekarskie

Obowiązki

• definiowanie i zarządzanie kluczowymi KPI w kierunku e-commerce (liczba zrealizowanych transakcji, liczba pomyślnie zrealizowanych transakcji itp.) istniejące procesy

• analizowanie danych użytkowników, podejmowanie decyzji produktowych w oparciu o dane

•  poprawa doświadczenia użytkownika w celu zwiększenia efektywności wskaźników w oparciu o dane analityczne i informacje zwrotne od użytkowników

• regularne monitorowanie wskaźników wydajności i raportowanie kierownictwu osiągniętych wyników i planów na przyszłość.

Przetłumaczone przez Google

1 rok
Kijów