Następna praca

Analityk Biznesowy (projekty europejskie) w NovaPay

Opublikowano ponad 30 dni temu

129 wyświetleń

NovaPay

NovaPay

0 recenzji
2 lata
Kijów
Intermediate

Firma finansowa „NovaPay” (grupa spółek „Nova”) w związku z powiększeniem personelu ogłasza konkurs na stanowisko „Analityk biznesowy (projekty europejskie)”Wymagania:Doświadczenie w pracy na stanowisku analityka biznesowego lub na podobnym stanowisku - od 3 lat.Znajomość etapów cyklu życia oprogramowania.Znajomość zasad protokołu wymiany danych pomiędzy systemami informatycznymi.Podstawowe znajomość języka SQL.Doświadczenie w kompilacji będzie dodatkowym atutem. Zadania techniczne dla sy

Firma finansowa „NovaPay” (grupa spółek „Nova”) w związku z powiększeniem personelu ogłasza konkurs na stanowisko „Analityk biznesowy (projekty europejskie)”

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku analityka biznesowego lub na podobnym stanowisku - od 3 lat.
  • Znajomość etapów cyklu życia oprogramowania.
  • Znajomość zasad protokołu wymiany danych pomiędzy systemami informatycznymi.
  • Podstawowe znajomość języka SQL.
  • Doświadczenie w kompilacji będzie dodatkowym atutem. Zadania techniczne dla systemów bankowych, płatniczych, systemów księgowych.
  • Doświadczenie w projektach kredytowych będzie dodatkowym atutem.
  • Główne zadania:

    • Analiza, modelowanie i opis procesów biznesowych dla projektu europejskiego.
    • Określenie zakresu projektu produktu, planowanie, rozwój i wsparcie produktu we współpracy ze specjalistami UX\UI, właścicielami produktów (RO), kierownikami projektów (RM).
    • Formalizacja i specyfikacja wymagań, pisanie zadań technicznych na poziomie wymagań funkcjonalnych i realizacji programu;
    • Zarządzaj wymaganiami technicznymi w całym cyklu życia oprogramowania.
    • Inicjuj i współpracuj ze współpracownikami w celu poprawy jakości i identyfikowania najlepszych praktyk.
    • Współpracuj z partnerami zewnętrznymi.
    • li>
    • Uściślenie wymagań integracyjnych.
    • Integracja z systemami zewnętrznymi (AML/BKI itp.)

    Oferujemy:

    • praca w innowacyjnej firmie z segmentu FinTech
    • możliwość pracy w formacie hybrydowym lub zdalnie
    • rezerwacja pracowników
    • < li>troska o swoje zdrowie psychiczne i fizyczne (ubezpieczenie zdrowotne, konsultacje psychologiczne, korporacyjne społeczności sportowe)
    • nauka i rozwój (zajęcia z języka angielskiego, kursy i szkolenia doskonalenia zawodowego)
    • coroczne przeglądy wynagrodzeń zgodnie z własną efektywnością
    • spotkania ze znanymi prelegentami w Klubie Korporacyjnym
    • program mentoringowy i wsparcie dla każdego nowego pracownika
    • możliwość pokaż swoje talenty (cenimy inicjatywę twórczą i ją wspieramy)

Przetłumaczone przez Google

2 lata
Kijów