Następna praca

Menedżer produktu w DOPOMOGA UKRAINE

18 października

11 wyświetleń

DOPOMOGA UKRAINE

0 recenzji
Brak doświadczenia
Kijów

Naszym klientem jest dynamiczna firma farmaceutyczna zajmująca się sprzedażą produktów leczniczych, wyrobów medycznych, artykułów spożywczych specjalnego przeznaczenia medycznego, funkcjonalnych suplementów diety na rynku ukraińskim i za granicą” OBOWIĄZKI PRACY:- Zaopatrywanie zespołu przedstawicieli medycznych w materiały niezbędne do skutecznej sprzedaży;- Poszukiwanie nowych możliwości i nisz rynkowych w celu promocji produktów firmy;< br/>- Szkolenie przedstawicieli medycznych i kontrola ic

Naszym klientem jest dynamiczna firma farmaceutyczna zajmująca się sprzedażą produktów leczniczych, wyrobów medycznych, artykułów spożywczych specjalnego przeznaczenia medycznego, funkcjonalnych suplementów diety na rynku ukraińskim i za granicą”

OBOWIĄZKI PRACY:
- Zaopatrywanie zespołu przedstawicieli medycznych w materiały niezbędne do skutecznej sprzedaży;
- Poszukiwanie nowych możliwości i nisz rynkowych w celu promocji produktów firmy;< br/>- Szkolenie przedstawicieli medycznych i kontrola ich strategii.

WYMAGANIA OD KANDYDATA:
- Wykształcenie wyższe lub średnie (medyczne/farmaceutyczne); ;
- Doświadczenie zawodowe w marketingu lub dziedzinach pokrewnych minimum 1 rok;
- Doświadczenie w pracy na stanowisku przedstawiciela medycznego będzie dodatkowym atutem;
- Umiejętność tworzenia prezentacji, materiałów reklamowych (broszury, ulotki) );
- Wysoki poziom komunikacji i kreatywne podejście do rozwiązywania zadań.

WARUNKI PRACY I PŁATNOŚĆ:
Firma oferuje oficjalne zatrudnienie, umowę o pracę konkurencyjne wynagrodzenie, samochód służbowy, laptop, możliwość rozwoju zawodowego i kariery, przyjazny zespół profesjonalistów.

Jeśli jesteś zainteresowany(a) tym stanowiskiem, prosimy o przesłanie CV na adres e-mail: [email protected] z oceną za stanowisko „Brand manager, m. Kijów”.

Informujemy, że wysyłając CV na adres e-mail DOPOMOGA Ukraina wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celu selekcji i obsadzenia stanowisk firm klientów agencji.

Kijów