Specjalista ds. sprzedaży na rynki zagraniczne w Interpipe / INTERPAYP

18 October

11 wyświetleń

Interpipe / INTERPAYP

0 recenzji
Brak doświadczenia
Dnipro

Główne zadania i obowiązki:Poszukiwanie nowych klientów, zwiększanie sprzedaży obecnym klientom, udział w wystawach, obsługa zamówień klientów, działania rozwojowe dla klientów, praca z należnościami. Nasze oczekiwania wobec kandydatów:Wykształcenie wyższeDoświadczenie w sprzedaży w segmencie B2B, doświadczenie w eksporcie i /lub importWiedza i umiejętności zawodowe:- Znajomość INCOTERMS- Znajomość technologii negocjacji i sprzedaży- Znajomość podstaw zagranicznej działalności gospodarczej- Znaj

Główne zadania i obowiązki:

Poszukiwanie nowych klientów, zwiększanie sprzedaży obecnym klientom, udział w wystawach, obsługa zamówień klientów, działania rozwojowe dla klientów, praca z należnościami.

Nasze oczekiwania wobec kandydatów:

  • Wykształcenie wyższe
  • Doświadczenie w sprzedaży w segmencie B2B, doświadczenie w eksporcie i /lub import
  • Wiedza i umiejętności zawodowe:

- Znajomość INCOTERMS

- Znajomość technologii negocjacji i sprzedaży

- Znajomość podstaw zagranicznej działalności gospodarczej

- Znajomość języka angielskiego na poziomie B2 i wyższym

- Pewna umiejętność pracy z pakietem Microsoft Office

- Umiejętność analizowania informacji i wyciągania właściwych wniosków

Wakat jest otwarty w kadrze Novomoskovskiy Posud LLC
(Nowomoskovsk, ul. Suchkowa 115)

Firma prowadzi korporacyjny dowóz pracowników do pracy, dopłaty do wyżywienia, ubezpieczenie zdrowotne, dodatkowe świadczenia i możliwości zgodnie z układem zbiorowym.

Dla kandydatów spoza miasta oferujemy rekompensatę za wynajem mieszkania.

p>

Więcej szczegółów jesteśmy gotowi omówić podczas rozmowy kwalifikacyjnej lub telefonicznie.

Dnipro