Następna praca

Specjalista PPC (reklamy Google) w Academic Works LLP

14 października

26 wyświetleń

Academic Works LLP

0 recenzji
Brak doświadczenia
Pełny etat

Poszukujemy starszego specjalisty PPC, który wie, jak uzyskiwać świetne wyniki i będzie odpowiedzialny za skuteczne zarządzanie kampaniami reklamowymi na platformie reklamowej Google we Włoszech.Zadania:< /strong>Opracowywanie i wdrażanie strategii optymalizacji kampanii reklamowych w celu osiągnięcia maksymalnych wyników;Analiza kluczowych wskaźników efektywności (KPI) i opracowywanie rekomendacji usprawnień wyniki;Przeprowadzanie analiz konkurencji i identyfikacja nowych możliwości rozwoj

Poszukujemy starszego specjalisty PPC, który wie, jak uzyskiwać świetne wyniki i będzie odpowiedzialny za skuteczne zarządzanie kampaniami reklamowymi na platformie reklamowej Google we Włoszech.

Zadania:< /strong>

  • Opracowywanie i wdrażanie strategii optymalizacji kampanii reklamowych w celu osiągnięcia maksymalnych wyników;
  • Analiza kluczowych wskaźników efektywności (KPI) i opracowywanie rekomendacji usprawnień wyniki;
  • Przeprowadzanie analiz konkurencji i identyfikacja nowych możliwości rozwoju;
  • Zarządzanie budżetem reklamowym i ustalanie optymalnych rozwiązań w zakresie dystrybucji środków;
< p>Wymagania:

  • Głęboka wiedza i doświadczenie w pracy z reklamami Google;
  • Umiejętność analizowania danych i wyciągania wniosków w celu poprawy efektywności kampanie reklamowe;
  • Wysoki poziom umiejętności analitycznych i kreatywnych;
  • Umiejętność pracy przy tworzeniu budżetu i zarządzaniu zasobami;
  • Umiejętność pracy w zespole i komunikacji skutecznie współpracować z klientami.

U nas otrzymasz:

  • konkurencyjne wynagrodzenie, które będzie uzależnione od Twoich wyników (stawka + %);
  • harmonogram od poniedziałku do piątku w godzinach 10.00 – 19.00 czasu kijowskiego (1 godzina obiadowa);
  • dostosowanie umożliwiające sprawne rozpoczęcie pracy;
  • < li>ambitny zespół, gotowy w każdej chwili wesprzeć i pomóc;
  • możliwość rozwoju i zarządzania projektami w innych krajach;

Intensywnie się rozwijamy, więc jeśli chcesz wziąć udział w wspaniałym projekcie i otrzymać dobrą pensję, nie zwlekaj!

Szybko wyślij swoje CV lub napisz do @HR_academicworks w Telegramie i poznajmy się siebie nawzajem!

Pełny etat