Następna praca

Copywriter w SoftSvit

18 September

29 wyświetleń

SoftSvit

SoftSvit

0 recenzji
Brak doświadczenia
Kijów

SoftSvit to firma informatyczna produktowa, która zajmuje się nie tylko rozwojem, ale także w promocji własnego produktu. Obecnie do naszego zespołu poszukujemy Copywritera.< b style="font-weight: 700">Wymagania:Kompetentna znajomość języka ukraińskiego; Umiejętność pisania krótkich, jasnych tekstów według określonego TK;Rozumienie tematów sportowych(piłka nożna, koszykówka, hokej, tenis), wiedza z zakresu dodatkowym atutem będzie dziedzina e-sportu;Umiejętność pracy w zespole na rzecz wspólnego

SoftSvit to firma informatyczna produktowa, która zajmuje się nie tylko rozwojem, ale także w promocji własnego produktu. Obecnie do naszego zespołu poszukujemy Copywritera.

< b style="font-weight: 700">Wymagania:

  • Kompetentna znajomość języka ukraińskiego;
  • Umiejętność pisania krótkich, jasnych tekstów według określonego TK;
  • Rozumienie tematów sportowych(piłka nożna, koszykówka, hokej, tenis), wiedza z zakresu dodatkowym atutem będzie dziedzina e-sportu;
  • Umiejętność pracy w zespole na rzecz wspólnego rezultatu;
  • Inicjatywa;
  • Kreatywne podejście do praca;
  • Pewny użytkownik Excela i Dokumentów Google
  • Doświadczenie w branży IT będzie dodatkowym atutem.

Zadania:

    < li>Pisanie różnych tekstów zgodnie z zatwierdzonym TOR lub zgodnie z planem treści dla stron projektu;
  • Końcowa korekta własnych tekstów
  • Utrzymanie planu treści różnymi kanałami komunikacja z klientami;
  • Aktywna interakcja z innymi specjalistami działu
  • Zbieranie i analiza informacji w celu realizacji zadań

Oferujemy:

  • Nowoczesne biuro niedaleko metra;
  • Młody i przyjazny zespół;
  • Harmonogram pracy: pon.-pt. w godzinach 10:00 - 7:00 13:00;
  • Kawiarnia na terenie biura;
  • Możliwość rozwoju kariery i rozwoju zawodowego;
  • Urzędowa rejestracja, płatny urlop i zwolnienie lekarskie;
  • Pizza, napoje, gry planszowe na koszt firmy;
  • Jesteśmy od sportu, więc co tydzień gramy w siatkówkę;
  • /ul>

    Czekamy na Twoje CV ze wskazaniem pożądanego poziomu wynagrodzenia.

Kijów