Następna praca

Outreach Specialist (DACH geo) w Boosta Inc

16 października

22 wyświetlenia

Boosta Inc

Boosta Inc

0 recenzji
Brak doświadczenia
Kijów

Witam!My, Boosta, jesteśmy międzynarodową firmą informatyczną z portfolio wielu odnoszące sukcesy produkty, projekty performance marketingu i własny fundusz inwestycyjny Burner. Boosta została założona w 2014 roku i od tego czasu liczba boostów wzrosła do ponad 600.Obecnie poszukujemy doświadczonego i utalentowanego< strong style="font-style: inherit;font-weight: 700">Specjalista ds. kontaktówz naszą firmą partnerską Artesa,, która pomoże nam osiągnąć nasz główny celArtesa to międzynarodowa firm

Witam!

My, Boosta, jesteśmy międzynarodową firmą informatyczną z portfolio wielu odnoszące sukcesy produkty, projekty performance marketingu i własny fundusz inwestycyjny Burner. Boosta została założona w 2014 roku i od tego czasu liczba boostów wzrosła do ponad 600.

Obecnie poszukujemy doświadczonego i utalentowanego< strong style="font-style: inherit;font-weight: 700">Specjalista ds. kontaktówz naszą firmą partnerską Artesa,, która pomoże nam osiągnąć nasz główny cel

Artesa to międzynarodowa firma technologiczna, która opracowuje odnoszące sukcesy produkty edukacyjne na rynku europejskim, tworzy wysokiej jakości eseje i pomaga uczniom zwolnić czas na coś bardziej znaczącego.

Jakie zadania będą potrzebne zrobić?

  • Co najmniej 20 postów miesięcznie, darczyńcy z Niemiec.
  • Pisanie zadania techniczne dla autorów treści.
  • Wyszukiwanie witryn darczyńców.
  • Kontrola jakości witryn darczyńców.
  • Komunikacja z webmasterami/redaktorami w sprawie umieszczania treści.
  • Analiza profilu linków zwrotnych konkurencji.
  • li>
  • Monitorowanie i przeglądanie opublikowanych artykułów.

Czego od Ciebie oczekujemy?

  • Minimum 6 miesięcy udokumentowanego doświadczenia w linkbuildingu/Outreach/SEO na rynkach zachodnich.
  • Poziom języka angielskiego - średniozaawansowany i wyższy.
  • Doświadczenie w pracy z oprogramowaniem do badań/automatyzacji SEO (np. Ahrefs, Screaming Frog, Majestic, Snovio lub podobne).
  • Doświadczenie w tworzeniu treści na potrzeby SEO.
  • Biegła obsługa MS Office/Google Arkusze ćwiczeń

Byłby plusem:

  • Znajomość języka niemieckiego (nawet na poziomie podstawowym).
  • Doświadczenie na rynkach niemieckojęzycznych (Niemcy, Austria, Szwajcaria).
  • Podstawowa znajomość HTML /CMS.
  • Doświadczenie w obsłudze CMS WordPress.

Jakie są etapy selekcji?

  • I etap: komunikacja z rekruterem.
  • Drugi etap: zadanie testowe.
  • 3. etap: rozmowa kwalifikacyjna.
  • IV etap: zbieranie referencji.
  • 5 etap: oferta pracy!

Okres próbny na tym stanowisku wynosi 3 miesiące, podczas których przyzwyczajamy się i pracujemypołączcie siły.

Co oferujemy?

  • Zero biurokracji, możliwość pokazania się i przyczynienia się do rozwoju produktu.< li>
  • Praca zdalna, bo pilota mieliśmy jeszcze zanim stał się mainstreamem. Pracuj z dowolnego miejsca na świecie.
  • Elastyczny grafik i możliwość samodzielnego zaplanowania dnia pracy.
  • 28 dni roboczych urlopu w roku (po 3 miesiącach współpracy).
  • li>
  • Świetna szansa na zdobycie doświadczenia zawodowego w międzynarodowym środowisku.
  • Możliwości rozwoju kariery - rozwijaj się z nami!

Jeśli Ty >responsywny wszystko powyżej - wyślijte wyślij nam swoje CV!

Kijów