Następna praca

Kierownik logistyki magazynowej w KOMPANIYa ENZIM, PRAT

16 października

26 wyświetleń

KOMPANIYa ENZIM, PRAT

0 recenzji
Brak doświadczenia
Lwów
Pełny etat

Grupa Enzym to jedna z najbardziej zrównoważonych firm biotechnologicznych w Europie Wschodniej. Firma rodzinna w drugim pokoleniu rodziny ukraińskich przedsiębiorców Wowków.Cztery obszary biznesowe grupy oraz własne laboratorium badawczo-rozwojowe zapewniają partnerów w 23 kraje świata z rozwiązaniami w zakresie żywności, pasz, piekarnictwa i drożdży poprawiającymi standard życia ludzi, wprowadzając biotechnologię do ich codziennego życia.Jesteśmy zawsze o krok do przodu, dlatego poszukujemy sp

Grupa Enzym to jedna z najbardziej zrównoważonych firm biotechnologicznych w Europie Wschodniej. Firma rodzinna w drugim pokoleniu rodziny ukraińskich przedsiębiorców Wowków.

Cztery obszary biznesowe grupy oraz własne laboratorium badawczo-rozwojowe zapewniają partnerów w 23 kraje świata z rozwiązaniami w zakresie żywności, pasz, piekarnictwa i drożdży poprawiającymi standard życia ludzi, wprowadzając biotechnologię do ich codziennego życia.

Jesteśmy zawsze o krok do przodu, dlatego poszukujemy specjalistów, którzy wzmocnią nasz zespół i pójdą razem z nami. Obecnie poszukujemy Menedżera ds. logistyki magazynu

Czekamy na Ciebie:

  • Masz wykształcenie wyższe o kierunku ekonomia, logistyka;

  • < p style="font-weight: 400">Dobrze znasz komputer PC (1C, Excel, SAP - będzie dodatkowym atutem);

  • Masz 1 rok doświadczenia na podobnym lub pokrewnym stanowisku;

  • Umie dostosować procesy magazynowe;

  • Komunikacyjny, pewny siebie i wytrwały.
  • Twoje główne obowiązki będą obejmować:

    • Organizacja i kontrola magazynów surowców, opakowań, materiałów i wyrobów gotowych;
    • Zarządzanie przepływami materiałów pomiędzy magazynami;
    • Praca z wynajmowanymi magazynami;
    • Poszukiwanie i wdrażanie skutecznych podejść w logistyce magazynowej.< /li>

    Oferujemy:

    • Urzędowe zatrudnienie, wszystkie gwarancje socjalne
    • Konkurencyjne wynagrodzenie i premie za wysokie wyniki w pracy; mamy przejrzysty system rozwoju kariery, dzięki czemu od razu zobaczysz perspektywy rozwoju
    • Podnoszenie poziomu zawodowego: organizujemy szkolenia i certyfikaty podnoszące umiejętności pracowników; obiecujące projekty, które pozwolą Ci jak najwięcej się zrealizować;
    • Dojazd do pracy komunikacją firmową Zespół, z którym przyjemnie się pracuje: równowaga zapał i energia połączona z doświadczeniem i profesjonalizmem;

    Twórz z nami wydarzenia zmieniające życie!

Lwów
Pełny etat