Kierowca instalatora reklamy zewnętrznej w Alfa Grafika , vigotovlennya zovnishnoyi reklami

18 października

9 wyświetleń

Alfa Grafika , vigotovlennya zovnishnoyi reklami

0 recenzji
Brak doświadczenia
Zaporoże

Firma „Alfa Grafica” poszukuje montera z certyfikatem kategorii B i możliwością poruszania się po mieście oraz poza miastem (dokumenty wojskowe ).  Specjalizujemy się w produkcji reklamy zewnętrznej oraz druku wielkoformatowego: szyldy, litery trójwymiarowe, kasetony świetlne, banery, plakaty, folie i wiele innych. Wymagania:Brak doświadczenia zawodowego jest mile widziany, ale preferowani są kandydaci z doświadczeniem w tej branży.Umiejętność pracy w zespole i przestrzegania harmonogramu pracy

Firma „Alfa Grafica” poszukuje montera z certyfikatem kategorii B i możliwością poruszania się po mieście oraz poza miastem (dokumenty wojskowe ).  Specjalizujemy się w produkcji reklamy zewnętrznej oraz druku wielkoformatowego: szyldy, litery trójwymiarowe, kasetony świetlne, banery, plakaty, folie i wiele innych.

Wymagania:

  • Brak doświadczenia zawodowego jest mile widziany, ale preferowani są kandydaci z doświadczeniem w tej branży.
  • Umiejętność pracy w zespole i przestrzegania harmonogramu pracy .
  • Dostępność zaświadczenia o prawie jazdy kategorii B.
  • Umiejętność pracy z elektronarzędziami (szlifierka, wkrętarka, perforator itp.)
  • Umiejętność praca na wysokości i przy materiałach wymiarowych.
  • Mile widziana znajomość podstawowych konstrukcji i materiałów stosowanych w produkcji reklam.

Obowiązki:

  • Praca ze specjalnymi narzędzia i sprzęt.
  • Produkcja, montaż, pakowanie i wycinanie materiałów reklamowych oraz ich przygotowanie do montażu.
  • Montaż konstrukcji reklamowych na terenie miasta na konkretnym obiekcie.
  • Przestrzeganie zasad i obowiązków firmy, wyposażenie bezpieczeństwa i harmonogram prac.

Oferujemy:

  • Elastyczny grafik pracy, dostosowany do potrzeb studentów i osób z innymi obowiązkami.
  • Konkurencyjne wynagrodzenie oraz możliwość otrzymania premii za jakość i terminowość pracy.
  • Przyjazna i sprzyjająca atmosfera pracy.

Jeśli jesteś energiczny, chcesz się uczyć i pracować w zespole profesjonalistów, to czekamy na Twoją aplikację! Numer telefonu kontaktowego to 0660655341.

Zaporoże